Naujienos

2019 10 22

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) spalio 18 dieną organizavo atvirų durų dienos renginį, kuriame apsilankė Vilniaus technologijų mokymo centro kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės mokiniai. Juos lydėjo profesijos mokytojai Sergejus Triškinas ir Vaida Bikulčienė.

Renginio atidarymo metu dalyvius pasveikino rektorius Alfonsas Daniūnas. VGTU stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro direktorė Dovilė Ulinskaitė supažindino su egzaminų pasirinkimu ir ką svarbu žinoti kiekvienam dvyliktokui. VGTU absolventas pristatė savo pasirinkimo ir studijų VGTU sėkmės patirtį.

  Mokiniai kartu su mokytojais dalyvavo interaktyviose erdvėse, susitikimuose ir konsultacijose su Architektūros ir Statybos fakultetų absolventais ir dėstytojais, susipažino su Architektūros fakulteto studentų projektiniais modeliais ir pastato inžinerinių sistemų BIM projektavimu.

Mokytojai dėkoja renginio organizatoriams už įdomų ir naudingą organizuotą renginį ir suteiktą galimybę susipažinti su mokslo ir technologijų naujovėmis, pasidalinimą gerąja patirtimi ir studijų VGTU galimybėmis.
 

0001_nuotrauka_1571747241-0ca98b44d04dc84aae1bc594778b38b6.jpg
.