Naujienos

Mokslo metų pradžios proga – linkėjimai siekti profesinių tikslų

2019 09 05

Mokslo metų pradžia kaip ir kasmet kupina vilčių, noro žengti žinių keliu, naujų pažinčių ir įspūdžių. Šiemet Mokslo metus Vilniaus technologijų mokymo centre pasitiko beveik 500 pirmakursių, siekiančių savo pasirinktos profesijos.

Į Mokslo metų pradžios renginius gausiausiai rinkosi Kompiuterinės įrangos derintojai, kurių šiais metais įstojo 82 pirmakursiai. Žiniatinklio programuotojo kelią pasirinko 60 būsimų specialistų, Java programuotojais planuoja tapti – 53, Multimedijos paslaugų teikėjo kvalifikaciją įgyti nori  50 šiais metais į Vilniaus technologijų mokymo centrą stojusių mokinių, Kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo programą pasirinko 42 stojantieji.

Energetikos ir mechatronikos skyriuje Mokslo ir žinių dienos proga mokinius sveikino Centro direktorius Vincentas Klemka, linkėdamas produktyvių ir įspūdingų naujų mokslo metų.

Socialinė pedagogė Irina Krupovič sveikindama mokinius sakė: „Kiekvienas iš Jūsų yra mums labai brangus, kaip asmenybė. Mes pasistengsime ir sudarysime jums visas sąlygas, kad kiekvienas iš jūsų pasiektų savo tikslus. Tikėkite savo jais ir siekite jų! Bukite protingi, drąsus ir sveiki! Jūsų čia lauks daug įdomių dalykų ir ne tik profesijos srityje“ – žadėjo mokiniams I. Krupovič.


0001_rug04_1567672203-169f286a439e2a7123b51a230d371d4b.jpg
Prie renginio organizavimo prisidėjo gausi Informacinių technologijų profesijos mokytojų komanda. Renginio vedančioji – profesijos mokytoja Justina Balsė mokytojams linkėjo pastebėti talentus, padėti jiems augti ir skleistis. o  mokiniams – noro žinoti ir domėtis. Ji įsitikinus:  „Nauji mokslo metai ir jų pradžia – visada įkvepia, tačiau kiekvienam mokiniui mokslų metų eiga ir pabaiga gali būti skirtinga, tai didžiąja dalimi priklauso nuo kiekvieno iš mūsų“.

Mokslo ir žinių šventė Informacinių ir vizualinių technologijų skyriuje prasidėjo aidint „Instrummental jazz music“ (džiazo instrumentinei muzikai) į Vilniaus technologijų mokymo centro Informacinių ir vizualinių technologijų skyriaus kaimynų – Karininkų ramovės Kunigaikščio Gedimino didžiąją aulą rinkosi skyriaus mokiniai, mokytojai, administracija, tėveliai ir renginio svečiai.

Sugiedojus Lietuvos valstybės himną su Mokslo ir žinių diena bei naujų Mokslo metų pradžia susirinkusiuosius sveikino skyriaus vedėjas Vitalijus Zaleskis linkėdamas sukurti savo tobulėjimo planą ir su mūsų mokytojais-profesionalais jį įgyvendinti, gražius linkėjus taip pat dovanojo ir sektoriaus vadovė Natalja Adulo.

Gimnazijos skyriaus vedėja Marina Aladovičienė gimnazistams, kartu su profesija siekiantiems ir vidurinio išsilavinimo žadėjo palydėti juos iki brandos atestato.
Renginio organizatorė Informacinių ir vizualinių technologijų skyriuje Valia Matulienė palinkėjo kantrybės ir sėkmės siekiant užsibrėžtų tikslų: „Kiekviena rugsėjo 1-oji  - tai atverčiama nauja knyga, kurią rašome visi kartu. Tad pripildykime šių metų knygą džiaugsmu ir kūrybinėmis mintimis, nes ne turtai, ne jėga, o būtent žiniomis ir patirtimi tampama didžiu žmogumi“.

Po šventinių renginių mokiniai iškeliavo į auditorijas pirmajai įvadinei pamokai ir pažinčiai su grupės vadovais ir bendramoksliais.

Kviečiame peržvelgti šventinių renginių akimirkas.


Svarbu. Nespėję pateikti prašymų ir norintys mokytis Vilniaus technologijų mokymo centre dar galės dalyvauti rudenį prasidėsiančiame papildomame priėmime. Šiame etape prašymus galima bus teikti nuo lapkričio 11 d. iki gruodžio 11 d. Kvietimus stojantieji gaus iki gruodžio 17 d.