Naujienos

2019 11 07

Vilniaus technologijų mokymo centre trečius metus iš eilės svečiuojasi Slovėnijos specialistų delegacija bendradarbiaujant su Psichosocialinės ir darbo integracijos centro (PDIC). Šis kreipėsi prašydamas supažindinti 6 mokytojų delegaciją iš Slovėnijos su Vilniaus technologijų mokymo centro veikla ir elektroninėmis sistemomis, kurios yra naudojamos mokymo centro veikloje.
 

2019 m. spalio 28 dieną Vilniaus technologijų mokymo centro atstovai su Direktoriumi Vincentu Klemka maloniai priėmė kolegas ir pasidalijo patirtimi. Sektoriaus vadovė Natalją Adulo  pristatė mokymo centrą, jo veiklą, supažindino su Mokymo centre naudojamomis mokinių priėmimui ir pažangai stebėti skirtomis elektroninėmis sistemomis. Sekretorė Dovilė Plankienė pristatė vidaus dokumentų valdymo sistemą. Dirbtuvių vedėjas Vaidotas Klemka pravedė ekskursiją po sektorinius praktinio mokymo centrus.
 

Mokymo centro bendradarbiavimas su Psichosocialinės ir darbo integracijos centru nėra atsitiktinis. Praėjusių metų spalį Vilniaus technologijų mokymo centre lankėsi mokytojų grupė, prieš dvejus metus - aštuoniolikos slovėnų delegacija iš Liublianos kurčiųjų ugdymo centro, kuris yra centrinė Slovėnijos valstybinė institucija, ugdanti kurčiuosius, neprigirdinčiuosius, turinčius kalbos sutrikimų ir autistus. Po vizito trys mokiniai dar dvi savaites sėmėsi metalo apdirbimo paslapčių Inžinerinės pramonės sektoriniame praktinio mokymo centre. O šių metų birželį dvi savaites Energetikos sektoriniame praktinio mokymo centre žinias gilino 13 kompiuterinės inžinerijos mokinių.
 

 


0001_img_20191028_125246_1573138550-acd6bc48cccdd7d6132e73704753c28b.jpg