Naujienos

Vilniaus technologijų mokymo centre įteikti diplomai ateities profesionalams

2019 07 11

Birželio 27-28 dienomis VIlniaus technologijų mokymo centre vyko iškilmės, kurių metu įteikti profesinio mokymo diplomai beveik 500 jaunų specialistų – ateities profesionalų.

Pirmieji diplomus gavo Informacinių ir vizualinių technologijų bei Transporto ir verslo skyrių absolventai. Jiems birželio 27 d. Karininkų ramovėje vykusių iškilmių metu buvo įteikti kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai.
„Į Darbo rinką išleidome beveik 200 kvalifikuotų specialist specialistų: finansinių paslaugų teikėjų, logistai ekspeditorių automobilių kėbulų remontininkų, tarptautinių vežimų vairuotojų ekspeditorių, kompiuterių tinklų derintojų, smulkiojo verslo organizatorių, sekretorių, apskaitininkų ir kasininkų, dailiųjų keramikos dirbinių gamintojų, multimedijos paslaugų teikėjų ir kompiuterinio projektavimo operatorių“, - džiaugiasi renginio organizatorė teatro mokytoja Valia Matulienė.

Absolventus sveikino centro direktorius Vincentas Klemka, linkėjo ko geriausios sėkmės  ieškant  savo vietos gyvenime. Skyriaus vedėjas Vitalij Zaleskij pasidžiaugė gerais mokinių rezultatais.

0001_isleistuvess-11_1562833050-bb59dc123131638af12e1b90decfaafe.jpg
Daug prasmingų palinkėjimų susirinkusieji išgirdo iš grupių vadovų: Aleksandros Dmuchovskajos, Aleksejaus Prisiudos,  Liubovės Šukelovič, Sigitos Kalesnikaitės, Sergejaus Triškino, Marijos Macijevskos, Oimpiados Sinkevič, Nijolės Lukšienės, Rimutės Raudeliūnienės ir Artūro Kavaliausko.

Šventėje skambėjo kanklių dueto Daivos Donėlaitės-Adomavičienės  ir Giedrės Colkaitės muzikinis sveikinimas.

Kita dalis centro absolventų rinkosi Energetikos ir mechatronikos skyriaus salėje  birželio 28 d. kur vyko diplomų įteikimo šventė Energetikos ir mechatronikos skyriaus mokiniams. Metalo apdirbimo staklininkams, automatinių sistemų mechatronikams, programinės įrangoms testuotojams, java programuotojams, žiniatinklio programuotojams buvo įteikti įgytą kvalifikaciją patvirtinantys diplomai.

Susirinkusiuosius sveikino direktorius Vincentas Klemka ir skyriaus vedėjas Aleksandras Osokinas, būsimiems ateities profesionalams linkėdami sėkmės profesiniame gyvenime ir nepamiršti kelio į centrą, kur visada yra laukiami. „Jūsų sėkmė yra ir mūsų sėkmė”, - sakė V. Klemka.

Sveikinimo kalbomis džiugino mokiniai, dėkodami grupių vadovams ir bendramoksliams, prisimindami džiugias akimirkas kartu.  „Ši mokymo įstaiga man priminė, ką reiškią mokytis ir kasdien įgauti žinių, būti drauge su nuostabiais, skirtingais žmonėmis, kuriuos noriu, tiesa nedrasiai, pavadinti šeima”. – kalbėjo programinės įrangos testavimo mokymo programos absolventas Marius.

Pasveikinti naują absolventų kartą atvyko ir praėjusių metų žiniatinklio programuotojo mokymo programos absolventas Dainius. Jis dalijosi mintimis apie tikslų svarbą: „Laimė yra tas džiaugsmas judėjimo link kažkur ir jums labai svarbu sugalvoti link kur jūs judate. Tikslo iškėlimas ir judėjimas link jo – man yra džiaugsmas. Mokymasis irgi yra džiaugsmas ir kažko pasiekimas – kaip kad jūs šiandien gavote diplomus – yra tik pažymėjimas, kad jūs nuėjote tam tikro kelio etapą. Įrodymas, kad jūs nepasidavėte. Ne diplomas – o pats judėjimas yra svarbiausia, kad jūs siekiate”, - kalbėjo absplventas, pažymėjęs, kad pati mokykla suteikia erdvę tobulėti ir suteikianti žinių alkio jausmą.

Padėkos žodį tare ir Java programuotojo mokymo programos mokinio Aivaro mama: „Pirmiausia noriu padėkoti už didelį profesionalumą mokytojams, irk ad skiria labai daug laiko absolventams, kurie čia šiandien susirinko. Laikas – yra pats brangiausias gyvenime, kurį mes atiduodame kitiems. Labiausiai noriu padėkoti mokytojai Justinai Balsei, kuri rado laiko ir jo skyrė ne tik mokiniams, bet ir jų tėvams, kat išugdytų ateinančią kartą. Na, o ateities profesionalams linkiu sėkmės, tikrai ateis sėkmė kažkuriuo tai laiku. Sėkmės visiems”.

Kviečiame peržvelgti šventės akimirkas nuotraukų albumuose.