Naujienos

Naujas mokytojas – į klasę grįžta absolventas Eimantas

2020 12 09

Tiek mokytojams, tiek visai bendruomenei yra labai smagu, kai absolventai grįžta į mokymo įstaigą, tik jau kitame vaidmenyje – kaip mokytojai, kolegos, prisidedantys prie tų pačių mokymo tikslų!
 
Šią savaitę dėstyti Akademija.IT programinės įrangos testuotojų grupei pradeda Eimantas Rančys. Prieš keletą metų jis nusprendė mokslus krimsti Vilniaus mokymo centre (VTMC) įsikūrusioje Akademija.IT, o dar besimokydamas pradėjo dirbti EIS Group Lietuva.
 
Pasirinkęs automatinį testavimą Eimantas jau sukaupė pakankamai praktinės patirties ir šiemet pirmą kartą perima dėstymo iššūkį iš savo vyresnių kolegų. „Linkiu, kad grupės dalyviai įsisavintų ne tik paskaitų metų pateiktą medžiagą, bet ir atrastų laiko savarankiškai pasipraktikuoti ir pasidomėti temomis plačiau”, – linki savo studentams Eimantas

0001_eimantas-rancys_1607589476-6b4ae8ac37811197d03c9de8e7043a16.png

Kodėl tai svarbu? Testuotojai ne tik padeda įvertinti ir užtikrinti programinės įrangos kokybę, bet ir įvairiapusiškai įvardinti kylančias rizikas jos kūrimo procese. „Be to, tinkamai įgyvendinti procesai kuriant programinę įrangą ankstyvose stadijose įtraukiant testavimą, dažniausiai sutaupo ženklias sumas dėl mažesnio defektų kiekio, kuris pasiekia galutinį vartotoją. Taigi testuotojai prisideda ir prie finansinės projekto sėkmės”, – sako jis.

O visa bendruomenė Eimantui linki žingeidžių studentų ir sėkmės, tikime, kad visą kelią praėjusiam mūsų alumnui puikiai pavyks perteikti jiems savo žinias ir patirtį, reikalingus Programinės įrangos testuotojų karjeros pradžiai!