Naujienos

Skelbiamas įdomiausių mokymo programų penketukas

2019 07 25

Vilniaus technologijų mokymo centras šiemet siūlo rinktis iš daugiau kaip 20 mokymo programų kuriose kviečia mokytis baigusius 10 klasių, 12 klasių, arba jau turinčius kvalifikaciją, bet norinčius įgyti naują.

Džiaugiamės, jog ilgametė patirtis ir išskirtinis dėmesys mokymo kokybei leido įgauti darbdavių pasitikėjimą, ir šie laukia mūsų absolventų. Tad kiek pasimetusiems profesijų gausoje, pristatome įdomiausių mokymo programų penketuką. Tai profesijos, į kurias šiais metais verta atkreipti papildomą dėmesį renkantis savo profesinį kelią.

0001_israel-palacio-imcukz72ous-unsplash-1_1564147216-7f396710e1b8aef6a2f51f3219833198.jpg
Elektrikas – nauja programa mūsų centre, tai viena paklausiausių profesijų, kurią baigus darbo ilgai ieškoti netektų. Įgiję šią kvalifikaciją asmenys galės dirbti įmonėse, kurios montuoja ir eksploatuoja vartotojo elektros įrenginius, žemosios ir aukštosios įtampų skirstomuosiuose ir perdavimo tinkluose. Baigus šią programą ir siekiant vykdyti kvalifikuotam elektrotechniniam personalui priskiriamas funkcijas. Plačiau skaitykite čia.

Vizualinės reklamos gamintojas - šios kvalifikacijos siekiantys asmenys gebės organizuoti ir parengti prekių bei paslaugų reklamą, įvertinti reklamos išlaidas ir efektyvumą, sudaryti bendradarbiavimo sutarčių projektus, parinkti ir sukurti reklaminį tekstą, reportažą, vaizdo ar garso klipą, naudotis kompiuterinėmis reklamos programomis internete. Būsimas specialistas išmanys vadybos, dizaino ir meno, reklamos, vartotojų psichologijos pagrindus, klientų aptarnavimo principus, mokės naudotis informacinėmis technologijomis. Baigę mokymo programą gali dirbti reklamos agentūrose, įvairių įmonių reklamos ir viešosios komunikacijos skyriuose, maketuoti reklaminius leidinius, kurti internetinius tinklalapius Plačiau skaitykite čia.http://profesinis.lamabpo.lt

Metalo apdirbimo staklininkas – tai universalus specialistas, išmanantis apie gamybos žaliavas, turintis elektrotechnikos pagrindus, gebantis skaityti brėžinius bei pats juos ruošti. Šių specialistų poreikis darbo rinkoje, Darbo biržos duomenimis, yra ypač aukštas. Pramonės įmonės, kuriose gali dirbti šios krypties specialistai, priklauso vienam iš labiausiai besivystančių ir moderniausių šalyje sektorių. Plačiau skaitykite čia.

Kompiuterinio projektavimo operatorius - besimokydamas perpranta nesudėtingus kompiuterinės ir inžinerinės grafikos objektus, išmoksta atlikti jų sudėtinių dalių projektavimo darbus, dvimatės ir trimatės kompiuterinės grafikos objektų ir jų projekcijų projektavimą ir redagavimą, trimačių objektų vaizdavimą ir komponavimą kompiuterinės grafikos programomis, grafinio dizaino raiškos priemonių taikymą, objektų vizualizacijų modeliavimą, įvairių konstrukcijų, baldų ir interjero detalių brėžinių ir statybinių konstrukcijų braižymą, erdvinių kūnų projektavimą virtualioje aplinkoje, tinklapių kūrimą naudojant komandinio darbo lanksčias metodikas bei priemones. Toks specialistas dirba įmonėse  ar jų padaliniuose, kurie teikia kompiuterinės ir inžinerinės grafikos objektų projektavimo paslaugas. Plačiau skaitykite čia.

Kompiuterinių tinklų derintojas - Kvalifikuotas kompiuterių tinklų derintojas turi išmanyti darbą kompiuterių tinkle ir gebėti dirbti įmonėse, kuriose įdiegta techninė bei programinė įranga, sukurtas kompiuterių tinklas. Specialistas mokės atlikti nesudėtingų sistemų dizaino ir architektūros techninių sąlygų ir duomenų modelių derinimą, kompiuterinių tinklų komponenčių derinimą, rūpinsis kibernetine sauga, naujų darbo vietų įrengimų, tinklų inventorizacijos procedūrų priežiūra, tinklo duomenų srautų stebėjimu. Kompiuterių tinklų derintojas gali dirbti įmonėse, kurios turi išplėtotą kompiuterių tinklą ir įmonėse, kurios užsiima telekomunikacinių paslaugų diegimu. Plačiau skaitykite čia.

Primename, bendrasis priėmimas vyksta iki liepos 29 d. Prašymai mokytis teikiami http://profesinis.lamabpo.lt.