Naujienos

2019 11 10

Nuo lapkričio 11 d. prasideda žiemos priėmimas į  Lietuvos profesines mokymo įstaigas.

Besižvalgantiems į profesinį mokymą yra iš ko rinktis. Profesijų ir ypač reikalingų šiandien kvalifikacijų gali įgyti tiek abiturientai, pasinaudojantys galimybe įgyti kvalifikaciją vos per 10 mėnesių, tiek aukštųjų ir profesinių mokyklų absolventai, norintys nemokamai persikvalifikuoti. Šiems asmenims Vilniaus technologijų mokymo centre siūlomas platus mokymo programų spektras ‒ nuo finansinių paslaugų teikėjo iki visiškai naujos, šiuolaikinius verslo poreikius atliepiančios .NET programuotojo programos: 11 IT ir kompiuterijos, inžinerijos, vizualinių technologijų ir verslo administravimo krypčių profesijų.

Vilniaus technologijų mokymo centras žiemos priėmime kviečia mokytis šiose mokymo programose:

0001_0001_mokyklos_reklama-11_1566372887-7ea6f822794d75e474f7b8a116799308_1573405238-915bc8716b812ff8359fafbd6e25eec6.jpg
Absolventai laukiami darbo rinkoje
 

2019 m. salio mėnesį atliktas Alumnų įsidarbinamumo tyrimas rodo, kad 84 proc.  šiais metais baigusiųjų absolventų yra aktyvūs darbo rinkoje, o 14 proc. tęsia mokymąsi.
Tarp geriausių įsidarbinamumo rodiklius demonstruojančių – Java programuotojo mokymo programos absolventai (93 proc.), Metalo apdirbimo staklininko programos alumnai (92 proc.), o trečioje vietoje programinės įrangos tęstuotojo kvalifikaciją įgijusieji (85 proc.)


Praktinis mokymas


Lietuvoje skatinamas fizinių mokslų studijos: šalies aukštosioms ir profesinėms mokykloms valstybė skiria gausias valstybės finansuojamų vietų kvotas, o sektoriaus įmonės informuoja apie brangiai apmokamas darbo vietas. Ketvirtosios pramonės revoliucijos akivaizdoje inžinerinės pramonės darbdaviai ne mažiau nei bet kuri IT įmonė dairosi motyvuotų specialistų, kurių poreikis vis dar didesnis nei inžinerines specialybes pasirinkusių jaunuolių skaičius.

Šias tendencijas stebėdamas profesinę mokyklą šiemet baigęs Drąsutis Bitinas išskiria ir kitą profesinės mokyklos privalumą; „Profesinėje mokykloje yra gaunama daugiau praktinių įgūdžių, o profesinė kvalifikacija yra įgyjama kur kas greičiau, todėl ir karjerą galėjau pradėti negaišdamas laiko“, - sako Automatinių sistemų eksploatavimo mechatronikos programos absolventas D. Bitinas. Vilniaus technologijų mokymo centre 70 % mokymosi laikotarpio kompleksiškai sudaro praktinės užduotys, praktinių projektų vykdymas ir praktika įmonėje, todėl visas dėmesys bus skiriamas praktinių įgūdžių lavinimui.

 
Pristatomos dvi naujos mokymo programos


Šiemet Vilniaus technologijų mokymo centras kviečia į dvi naujas mokymo programas, kurių absolventai itin laukiami darbo rinkoje.  Viena jų – Eektrikas – tai viena paklausiausių profesijų, kurią baigus darbo ilgai ieškoti netektų. Įgiję šią kvalifikaciją asmenys galės dirbti įmonėse, kurios montuoja ir eksploatuoja vartotojo elektros įrenginius, žemosios ir aukštosios įtampų skirstomuosiuose ir perdavimo tinkluose. Baigus šią programą ir siekiant vykdyti kvalifikuotam elektrotechniniam personalui priskiriamas funkcijas. (Plačiau).

Antroji - .NET programuotojas. Baigę šią programą gebės projektuoti ir kurti informacines sistemas, nesudėtingas duomenų bazes, valdyti programavimo aplinką ir kūrimo procesą.  Jaunesniajam .NET programuotojui svarbios šios asmeninės savybės: kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, dėmesio koncentracija. Įgijęs kvalifikaciją asmuo galės dirbti jaunesniuoju .NET programuotoju informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus verslo įmonėse, kitų sektorių organizacijų informacinių technologijų padaliniuose. (Plačiau).
 
 

Priėmimas vyksta LAMA BPO sistemoje. Prašymai teikiami internetu (http://profesinis.lamabpo.lt/) iki gruodžio 11 d.
 
Mus įkvepia technologijos. Prisijunk prie ateities profesionalų!