Naujienos

Absolventai Mokymo centro nepamiršta – naujų darbuotojų dairosi tarp mokinių

2019 10 03

Vilniaus technologijų mokymo centro (VTMC) mokiniai dažnai lankosi įmonėse pažindindamiesi su būsimais darbdaviais, apžiūrėdami realias darbo vietas, o taip pat į mokymo centrą atvyksta  ir įmonių atstovų susipažinti ir prisistatyti potencialiems darbuotojams.

Sektorinių praktinio mokymo centrų vadovė Gerda Griniuvienė pastebi tendenciją, jog lankomose įmonėse mokinius dažnai pasitinka Vilniaus technologijų mokymo centro alumnai, kopiantys karjeros laiptais ar jau pasiekę profesinių aukštumų. Tarp atvykstančių įmonių atstovų neretai taip pat galime išvysti pažįstamus veidus, kurie gerai susipažinę su mokymo centro koridoriais ir dirbtuvėmis. „Jie grįžta žinodami mokymo kokybę ir tikėdamiesi pritraukti naujų talentų į savo įmonę“, – motyvus atskleidžia specialistė.

0001_precizika_1570097157-6aee65ed3ded5515d997a934e5003653.jpg
Rugsėjo 19 d. 12 val.  Energetikos ir mechatronikos skyriaus skaitykloje įvyko mokinių susitikimas su potencialias darbdaviais UAB „Seleris“. Tai – garso ir vaizdo sprendimų ekspertų komanda, kuri atlieka patalpų ir viešųjų erdvių foninį ir evakuacinį įgarsinimą, įgyvendina įvairius vaizdo stebėjimo ir apsaugos sistemų projektus, diegia konferencinę įrangą bei vaizdo transliavimo sprendimus. Įmonės komandoje – mūsų mokymo centro absolventas.

O rugsėjo 25 d. VTMC metalo apdirbimo staklininkai su savo profesijos mokytojais apsilankė UAB „Precizika Metal“ įmonėje, kurios pagrindinė veikla yra ypatingai tikslių nestandartinių mažo ir vidutinio dydžio mechaninių mazgų ir ypatingai sudėtingų detalių  gamyba. Ekskursiją po įmonę pravedė buvęs mokinys Juozas, kuris šiuo metu dirba įmonėje inžinieriumi. Mokiniai pamatė, kaip gaminamos detalės iš plieno ir nerūdijančiojo plieno, aliuminio, vario, žalvario, titano ir plastikų.

Įmonė turi gilias, beveik pusę šimtmečio siekiančias precizinių metrologinių optoelektroninių įrenginių kūrimo, gamybos ir diegimo pramonėje tradicijas, pasauliniu mastu pripažinta ir vienintelė Lietuvoje linijinių ir kampinių rastrų, linijinių ir kampinių poslinkių matavimo sistemų gamintoja, naudojanti optinių dangų gamybos technologijas.