Naujienos

Apie baldų projektavimą - iš perspektyviausių

2019 12 02
 
2019 m. Lapkričio 22 dieną Vilniaus technologijų mokymo centro kompiuterinio projektavimo operatoriaus profesijos mokiniai dalyvavo išvykoje į baldų projektavimo ir gamybos įmonę UAB „SolidSupply“. UAB „SolidSupply“ viena sėkmingiausių ir perspektyviausių įmonių baldų projektavimo ir gamybos srityje.

Renginio metu UAB „SolidSupply“ atstovas Vytautas Beručka pristatė įmonės veiklą, baldų konstravimo ir projektavimo procesus, naudojamą programinę įrangą, žmogiškųjų išteklių planavimo ir kontrolės procesus. UAB „SolidSupply“ darbuotojai pademonstravo konstruktoriaus darbą, pasidalino gerąją patirtimi, konstruktoriaus darbo privalumais ir rizikos veiksniais.

 Mokiniai susipažino su visuomeninės paskirties nestandartinių baldų projektavimo specifika. Išvykoje mokinius lydėjo profesijos mokytojai Vaida Bikulčienė ir Sergej Triškin.

Mokytojai dėkoja renginio organizatoriams už bendradarbiavimą, įdomų ir naudingą organizuotą renginį, suteiktą galimybę susipažinti su baldų projektavimo technologijomis ir procesais, pasidalinimą gerąja patirtimi.


0001_nuotrauka_1_1575280271-b6b8d5d92b44409eff3a5f4bf2abf2ad.jpg