Naujienos

Apie baldų projektavimo patirtis ir profesinės karjeros sėkmę įžvalgomis pasidalijo absolventai

2022 09 29

Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centre (TECHIN) yra puoselėjama besimokančios bendruomenės kultūra, tad savo profesines karjeras jau vystantys absolventai atvyksta į mokymo centrą ir dalijasi patirtimi su besimokančiaisiais.

2022 m. rugsėjo 21 d. mokymo centro Skaitmeninių technologijų ir verslo administravimo skyriuje vyko pamoka „Baldų projektuotojo darbo vieta, ypatumai ir privalumai. Šiuolaikinių baldų projektavimo technologijos“.  

Pamokoje kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo programą baigusios absolventės Nijolė Malinauskienė (UAB "Furnitor” projektuotoja - konstruktorė) ir Raimonda Gylienė (UAB “Kaštonas” projektuotoja - vadybininkė) susitiko su mokymo centro mokiniais ir jų mokytojais, dalinosi vertingomis baldų projektavimo patirtimis.

Susitikimo metu projektuotojai supažindino su baldų projektuotojo darbo vietos ypatumais ir privalumais, baldų projektavimo technologijomis, pademonstravo baldų projektų pavyzdžius, atsakė į mokiniams ir mokytojams rūpimus klausimus. Absolventai su mokiniais, dar tik pradedančiais profesinę karjerą, pasidalino įžvalgomis, kas lemia projektuotojo  karjeros sėkmę, palinkėjo ir patarė, kaip žengti pirmuosius tvirtus žingsnius profesionalumo link.

0001_microsoftteams-image-5-2_1664346275-e73a2042e4761876b5ad65def592e50e.png

Mokymo centro bendruomenė dėkoja profesijos mokytojai Vaidai Bikulčienei organizavusiai susitikimą, profesijos mokytojui  Sergejui Triškin, užfiksavusiam renginio akimirkas.

Renginio viešnioms dėkojame už dalyvavimą pamokoje ir profesinės patirties sklaidą mokymo centro bendruomenei.