Naujienos

Apsilankymas įmonėje EIS GROUP: pažintis su darbo vieta ir diskusijos apie tai, kas lemia veiksmingumą?

2022 11 08

Mokslai įsibėgėjo, atėjo laikas susipažinti su partneriais iš arčiau! Akademija.IT grupėse besimokantys būsimi Java programuotojai ir QA programinės įrangos testuotojai lankėsi įmonėje EIS Group Lietuva, įdarbinusia bene didžiausią absolventų skaičių.

Ir tai nenuostabu, nes įmonė kasmet prisideda prie būsimų IT profesionalų ugdymo nuo pat šios iniciatyvos veiklos pradžios. Todėl studentai turėjo progą pasišnekučiuoti su čia besidarbuojančiais ankstesnių metų Akademija.IT absolventais ir išgirsti jų karjeros patirtis:

- Lead System Architect Mindaugas pristatė Įmonę, jos veiklą ir vertybes, taip pat skatino apmąstyti tokius elementus, kaip tikslą, veiksmingumą ir komandą.

- Programuotoja Margarita, dar pernai buvusi mūsų studente, šiandien jau sėkmingai darbuojasi EIS Group komandoje, ir žinoma kasdien toliau mokosi. Studentai išgirdo jos patarimų iš asmeninės patirties, kaip galima mokytis efektyviau ir išmokti daugiau.

- Lead Developer Pavelas įtraukė visus į aktualią diskusiją apie tai, o kas gi svarbiausia darbe? Buvo minimi santykiai, mikroklimatas, lanksčios darbo valandos, tobulėjimo galimybės ir daugelis kitų.


0001_1668099186439_1668437493-bfc85ef29ef2288eda97ba5c8ee2c48e.jpg
Žinoma, besimokantieji galėjo pažvelgti iš arčiau, kokioje aplinkoje, kokiomis darbo sąlygomis ir kokius nerealius produkto tobulinimo projektus mūsų šaunieji alumnai įmonėje įgyvendina šiuo metu. Ir - pamėginti įsivaizduoti, kad jau po kelių mėnesių jie gali tapti kolegomis. Ar bereikia geresnės motyvacijos siekiant užsibrėžto tikslo? 

Plačiau susipažinti su Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centre (TECHIN) veikiančią, kartu su asociacija INFOBALT ir IT verslo įmonėmis kuruojama iniciatyva, galite čia https://www.vtmc.lt/akademija-it/