Naujienos

Aptartas Informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus profesinio standarto projektas

2020 01 06

Vilniaus technologijų mokymo centras siekia įdiegti partneryste grįstą profesinio mokymo formavimo kultūrą, todėl išsikėlė uždavinį – sustiprinti socialinių partnerių įtrauktį į profesinių standartų formavimą ir tobulinimą.

Jį įgyvendinant gruodžio 11 dieną Informacinių ir vizualinių technologijų skyriuje vyko susitikimas su įmonių atstovais ir IRT specialistais bei mokyklų profesijos mokytojais.

Jame aptarti ir suformuoti pasiūlymai reikalingoms korekcijoms Informacinių ir ryšio technologijų sektoriaus profesinio standarto projekte aprašytoms IV lygio kvalifikacijoms: Informacinių ir ryšių technologijų aptarnavimo inžinierius ir Jaunesnysis sistemų administratorius.

0001_konf11_1578328542-4b0214b4beca65209e670c0c8056bfc2.jpg
Renginyje dalyvavo Shift4 Payments Lithuania, Proadeo IT sprendimai, UAB Sigreta, Unity3D, UAB Technikos remonto centras, Bentley SystemsEurope B.V. filialas, UAB Universalios valdymo sistemos, UAB E.Ana įmonių atstovai ir specialistai bei Elekrėnų profesinio mokymo centro, Panevėžio profesinio mokymo centro, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo mokyklos bei Kauno informacinių technologijų mokyklos  profesijos mokytojai.

Susitikimo metu, bendru darbdavių ir mokyklų atstovų sutarimu buvo priimti Informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus profesinio standarto projekto, Informacinių ir ryšių technologijų aptarnavimo inžinieriaus ir Jaunesniojo sistemų administratoriaus kvalifikacijų siūlymai korekcijoms, kurios bus teikiamos Kvalifikacijos ir profesinio mokymo plėtros centrui peržiūrėti.