Naujienos

Baldų projektavimo praktika - sėkminga karjeros pradžia

2023 01 29

Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centre (TECHIN) yra puoselėjama besimokančios bendruomenės kultūra, plėtojamas absolventų tinklas siekiant patirties sklaidos. Mokymo centro Skaitmeninių technologijų ir verslo administravimo skyriaus absolventai 2023 m. sausio  23 d. tradiciškai dalinosi baldų projektavimo praktikos sėkmės istorijomis.

Kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo programą baigę absolventai Roma Šilaitė, Beatričė Dikčiūtė ir Linas Salučka susitiko su Mokymo centro mokiniais ir jų mokytojais, dalinosi vertingomis praktikos realioje darbo rinkoje patirtimis.

Praktikos metu absolventai susipažino su gamybinės įmonės technine baze, technologiniais procesais, gaminių gamyba, surinkimu, komplektavimu, pakavimo reikalavimais bei produktų publikavimu internetinės prekybos tikslais. Atliko gaminių projektavimą ir detalizavimą, susipažino su gaminio medžiagų sąnaudų ir kainos skaičiavimu. Praktikos metu buvo darbštūs, smalsūs ir aktyvūs.

0001_microsoftteams-image-24_1674985278-7e6716d45a5b268378f9c3bc10f010b7.png
Susitikimo metu absolventai papasakojo apie savo turėtus lūkesčius, patobulintas žinias ir įgūdžius. Absolventai įsivertino realios baldų projektavimo  praktikos naudą, pasidalino įžvalgomis, kas lemia profesinės karjeros sėkmę ir kaip įgytą patirtį pritaikyti ateityje. Absolventai pateikė praktinių rekomendacijų sėkmingos karjeros  pradžiai, kaip žengti pirmus tvirtus žingsnius profesionalumo link.

Mokymo centro bendruomenė dėkoja renginį organizavusiai profesijos mokytojai Vaidai Bikulčienei ir jai talkinusiam profesijos mokytojui Sergejui Triškin. Taip pat didelė padėka - renginio pranešėjams už profesinės patirties sklaidą mokymo centro bendruomenei.