Naujienos

Biuro administratoriaus tarptautinei dienai paminėti daugybė renginių, svečių sveikinimai, edukacijos, žaidimai ir šventinės emocijos

2023 04 22

2023 m. balandžio 19 d. Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centre (TECHIN), Skaitmeninių technologijų ir verslo administravimo skyriuje vyko šventė, skirta sekretoriaus/biuro administratoriaus tarptautinei dienai paminėti „Švenčiame kartu“, kurioje skambėjo nuoširdus juokas ir dalinosi šventinėmis emocijomis.

Profesinei šventei paminėti vyko įdomios ir naudingos paskaitos bei veiklos. Šventinę dieną biuro administratorės pradėjo susitikime su buvusia mokine, kuri mūsų įstaigoje užbaigė biuro administratoriaus programą ir grįžo tam, kad galėtų pasidalinti savo naudinga patirtimi.
 
Išmanyti etiketą svarbu kiekvienam, tad TECHIN biuro administratorių grupė BA-22/1 sukvietė mokyklos bendruomenę ir svečius į paskaitą „Etiketas ne tik biuro administratoriams“, kurios metu ne tik aptarėme etiketo teoriją, bet ir modeliavome tam tikras situacijas, jas aptarėme, diskutavome. Paskaita ne tik parodė, kad būsimosios biuro administratorės išmano etiketą, bet kartu kiekvienas paskaitos dalyvis sužinojo kažką naujo ir naudingo.

0001_zen_3116_1682167993-eb04eacdf64013f1bebcb7b45aca21d1.jpg
Po rimtų darbų mokyklos bendruomenė buvo sukviesta į kavos degustaciją, tačiau norėdami į ją patekti, šventės dalyviai turėjo atsakyti į viktorinos klausimus, o jų būta įvairių – ir apie dokumentus ir jų sąvokas ir apie kavą, jos rūšis, o teisingai atsakiusieji buvo pavaišinti puodeliu gardžios kavos.
 
Vyko ir pristatymas - pamoka "Kartu su Agata", kurios metu BA-22 grupės mokinė Agata Potkina ir Rasa Augūnienė pristatė savo hobį – kepinius. Pamokos metu mokinės ne tik dalinosi receptais ir patarimais kaip gaminti vienokius ar kitokius kepinius, bet ir skyrė laiko, kad pagamintų ir pasidalintų su pamokos dalyviais ir svečiais savo gamintais kulinariniais šedevrais – „Medučio“ pyragu, šeimos „Obuolių pyragu“ bei šakočiu. Šventinę dieną vainikavo mokyklos posėdžių salėje įvykęs renginys „Švenčiame kartu“, kurio metu salę užpildė nuoširdus juokas ir geros emocijos.
 
Šventės pradžioje sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centro direktorius Mindaugas Černius, dalyvius taip pat sveikino ir TECHIN Informacinių ir vizualinių technologijų skyriaus administracija: vedėjas Vitalij Zaleskij, sektoriaus vadovė Natalija Adulo, profesijos mokytojos Virginija Puodžiukienė, Nijolė Lukšienė ir Edita Šalkovskaja.
 
Nuoširdžiausi sveikinimai buvo išsakyti ir šventėje dalyvavusios Lietuvos valstybės naujojo archyvo direktorės Danutės Kontrimavičienės, kuri teigė jog „Biuro administratorė/sekretorė yra įmonės širdis“.
 
Susirinkusiųjų taip pat laukė ir muzikinis sveikinimas, o šventės metu vyko mokytojų parengta viktorina, kurios metu biuro administratoriaus amato besimokančios grupės atsakinėjo į teorinius klausimus, bet ir gavo progą pajudėti, mat užduotys buvo susijusios su šokiais. Grupės taip pat buvo viena kitai parengusios viktorinos klausimus ir po vieną praktinę užduotį.
 
Smagu, kad viktoriną laimėjo draugystės ir abi grupės draugiškai dalinosi lygiu rezultatu. Renginio pabaigą vainikavo TECHIN dėstytojų ir mokinių parengti sveikinimai biuro administratoriams jų šventės proga.
Šventinė diena užbaigta jaukiu susitikimu prie kavos ir arbatos puodelio, kurio metu abi biuro administratorių grupės ir šventės svečiai turėjo progą pasidalinti savo patirtimi, mintimis ir gera nuotaika vieni su kitais.

Dėkojame mokytojoms Virginijai Puodžiukienei, Nijolei Lukšienei, Editai Šalkovskajai už nuostabią šventę ir visiems, prisidėjusiems prie šios nepakartojamos  šventės organizavimo ir išpildymo.
 
Straipsnio autorė:
23/1 BA grupės mokinė Justina Ulevič