Naujienos

Biuro administratorių netradicinė pamoka. Susitikimai su verslo praktikais labai įkvepia!

2023 01 29

Sausio pabaigooje pamoka biuro adminstravimo programos mokiniams buvo kiek kitokia nei įprastai.  Mokytoja-metodininkė Virginija Puodžiukienė  būsimiems biuro administratoriams organizavo netradicinę pamoką su Renata Aleksandravičiene, GRIFS AG“ įmonės pardavimų administratore.

Renata papasakojo apie  biuro administratoriaus profesinę veiklą, įmonės veiklos procesus, perspektyvas darbuotojui organizacijoje augti, plėsti kompetencijų sąrašą ir, galiausiai, kopti karjeros laipteliais.

„Darbuotoją, turintį įgūdžių dirbti bazinėmis kompiuterinėmis programomis yra kur kas lengviau apmokyti naudotis įmonės vidinėmis, specializuotomis programomis, o raštvedybos žinios padeda greičiau suprasti, kokia dokumentacija įmonėje tvarkoma, kam ji reikalinga, kaip turi būti parengta ir archyvuojama. Būtent dėl šių priežasčių įgytų žinių profesinėje mokykloje pakanka pradėti darbą įmonėje, visgi, itin  svarbu, kad asmuo sugebėtų tinkamai panaudoti jau įgytas žinias ir turėtų pakankamai motyvacijos įsisavinti naujas, su įmone susijusias“, –  sakė Renata.

0001_iliustracija-17_1675007357-afaae4e1b40d71befea4dbefbaa5eb31.png
„Toks susitikimas praturtino mūsų žinias, tai buvo puiki proga sužinoti daugiau apie mūsų būsimą profesiją,  pristatyti biuro administratoriaus profesijos ypatumus,  ir jos teikiamas galimybes darbo rinkoje, perspektyvas darbuotojui organizacijoje augti”, – po renginio pasakojo viena būsimųjų biuro administratorių, – „Mums buvo įdomu išgirsti apie pačios Renatos darbo pobūdį, pareigas, reikalavimus. Buvo nuoširdžiai atsakyta į mums visus rūpimus klausimus”.

Neabejojama, jog po šio susitikimo, kiekvienai dalyvavusiai, meilė šiai profesijai padidėjo, o motyvacija siekti profesionalumo aukštumų paaugo.

Visos bendruomenės vardu širdingai dėkojame Renatai ir tikimės dar ne vieno jaukaus ir įkvepiančio susitikimo!