Naujienos

Būsimieji inžinerijos specialistai susipažino su „žaliosiomis“ įmonėmis

2021 03 31

Vilniaus technologijų mokymo centras (VTMC) nuolat plėtoja ir stiprina ryšius su darbdaviais, verslo atstovais. Šįkart Energetikos ir mechatronikos skyriaus Inžinerinių specialybių mokiniai ir profesijos mokytojai kovo 24 d. buvo pakviesti  į nuotolinį susitikimą su įmonių „Green Genius” ir „Greenup” atstovais. Tai įmonės, kurios rūpinasi ir saugo aplinką.
 

Susitikimo siekis – artimiau susipažinti su energetikos sektoriumi, jo perspektyvomis

0001_praktiniu-uzsiemimu-ciklas-2021-kopija-1_1617199644-7c1d4f5a51f93147de64b8cf67a73ad8.png
„Green Genius” – atsinaujinančios energetikos bendrovė vystanti žaliosios energetikos projektus ne tik Lietuvoje bet ir Baltarusijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Italijoje, Ispanijoje, Rumunijoje ir Vengrijoje. Įmonės atstovės Polina Kuznetsova ir Oksana Balsienė pristatė įmonę, supažindino su įmonės veikla, papasakojo apie vystomus saulės ir dujų verslus, biodujų jėgaines, kurios perdirba augalinės ir gyvulinės kilmės atliekas.
 

Įmonės „Greenup” pagrindinis šūkis  – „Atėjo metas įdarbinti saulę”, tai žalios energijos įmonė Baltijos šalyse dirbanti su saulės elektrinėmis. Įmonės direktorius Karolis Bužinskas smulkiai papasakojo kuo įmonė užsiima ir kokių tikslų siekia.
 

Mokiniai išgirdo daug naudingų patarimų apie darbo ir praktikos galimybes, aptarė mokymąsi pameistrystės forma. Įmonių atstovai vienbalsiai akcentavo, kad motyvuotiems ir didelį norą dirbti, prisidedant prie įmonės gerovės turintiems mokiniams darbo visada atsiras.
 

Tikimės abipusiai naudingo bendradarbiavimo prisidedant prie žalios aplinkos kūrimo!