Naujienos

Būsimieji mechatronikai susipažino su lyderiaujančia pakuočių gamybos įmone Europos regione

2021 03 22

Vilniaus technologijų mokymo centro (VTMC) automatinių sistemų eksploatavimo mechatroniko mokymo programos mokiniai 2021 m. kovo 21 d. su praktinio mokymo vadove Alina Vaitekūniene lankėsi įmonėje „DS Smith Packaging Lithuania“ – tai pakuočių gamybos lyderė Europos regione. 

„Su „DS Smith Packaging Lithuania“ įmone jau turėjome kelis nuotolinius susitikimus ir pagaliau, šiandien turėjome galimybę pamatyti įmonės darbą iš arčiau”, – po susitikimo sakė praktinio mokymo vadovė A. Vaitekūnienė.

Vizito metu besimokantieji susipažino su įmonės veikla, bendravo su administracijos ir gamybos atstovais, pamatė gamybines patalpas, įrangą, sužinojo kokias įvairias pakuotes gamina įmonė, turėjo galimybę pamatyti technologinius procesus, aptarti praktikos ir įsidarbinimo galimybes. 

0001_outlook-image-jpeg-1_1616398313-f2aae56e195b51ae292624d41c49352d.png
A. Vaitekūnienė pasakoja, jog tokie susitikimai yra itin reikšmingi besimokantiesiems: „Labai svarbu, kad mokiniai atsakingai pasirinktų praktikos (baigiamojo modulio) atlikimo vietą. Pažintiniai vizitai leidžia iš anksto susipažinti su įmonės veikla, darbo sąlygomis, pamąstyti ir įsivertinti ar jos tinkamos, nes neretai praktikos vieta tampa ir karjeros pradžios vieta“, – sako Vilniaus technologijų mokymo centro praktinio mokymo vadovė Alina Vaitekūnienė.