Naujienos

Centro veikla puoselėjant darnios gyvensenos įpročius įvertinta Sidabriniu diplomu

2022 11 02

Nuo 2014 m. Lietuvos švietimo įstaigose vykdomas projektas „Darni mokykla“. Mūsų Centro bendruomenė jau trečius metus dalyvauja šiame projekte. Aktyviausi projekto dalyviai – Bendrojo ugdymo skyriaus mokiniai, mokytojai, tėveliai.

Pasak istorijos, geografijos vyresniosios mokytojos Sigitos Kalesnikaitės šia programa siekiama paskatinti jaunus žmones mokyklose imtis iniciatyvos, ugdyti darnios gyvensenos įpročius bei šviesti žmones apie tvarius, aplinkai ir visuomenei vertingus pasirinkimus.

„Dalyvavimas „Darnios mokyklos“ programoje yra puikus būdas mokyklos bendruomenei prisijungti prie globalių problemų sprendimo ir prie pasaulinių tikslų vystymo. Vykdydami projektines veiklas jau trečius metus, pastebime, jog jos yra veiksmingos, siekiant mokinius įtraukti į mokyklos planuojamas veiklas per įvairias patrauklias ugdymosi formas, kurios padeda formuoti ne tik sąmoningą mokinio mąstymą, bet ir keičia jo vartojimo įpročius”, – sako ji.

0001_iliustracija-9_1667418417-bc47c09e147b41b391155df74cd41159.png
Ruduo – respublikinio projekto „Darni mokykla“ pasiekimų ir rezultatų vertinimo metas. 2021 – 2022 mokslo metais dalyvavo 61 Lietuvos ugdymo įstaiga.

Mūsų Centro bendruomenės 2021 – 2022 mokslo metų veikla įvertinta Sidabriniu diplomu.

S, Kalesnikaitė AČIŪ taria tiems, kurie puoselėja darnaus ugdymo idėjas ir tvarumo sampratą bei skatina bendruomeniškumą, ypač kolegėms profesijos mokytojai Natalijai Mikšienei, fizikos mokytojai Dianai Banienei, anglų kalbos mokytojai Oksanai Pantiuchinai.

Projekto koordinatorės mokymo centre: biologijos mokytoja metodininkė Alma Zybailienė, istorijos, geografijos vyresnioji mokytoja Sigita Kalesnikaitė.