Naujienos

Darbdavių žodis: biuro administratoriaus pozicija yra paklausi ir reikalinga

2022 09 27

GRIFS AG“ įmonės pardavimų administratorė Renata Aleksandravičienė, buvusi vienos iš Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centro mokinės mentorė, paklausta apie biuro administratoriaus profesijos aktualumą, teigia: 
 
„Darbo rinkoje sekretoriaus – administratoriaus pozicija iš tiesų yra paklausi ir reikalinga. Ši pozicija apima gana platų darbų spektrą ir reikalauja įvairių kompetencijų, iš kurių dalį galima įgyti mokymo įstaigoje, tokių, kaip darbo kompiuterinėmis programomis, raštvedybos, archyvavimo ir pan. Tačiau šiam darbui svarbios ir asmeninės savybės tokios, kaip sugebėjimas planuoti darbus ir laiką, komunikabilumas, atidumas, sugebėjimas atlikti kelias užduotis vienu metu ir kt. Manyčiau, tai pozicija, suteikianti tam tikras perspektyvas darbuotojui organizacijoje augti, plėsti kompetencijų sąrašą ir, galiausiai, kopti karjeros laipteliais. 
  
Darbuotoją, turintį įgūdžių dirbti bazinėmis kompiuterinėmis programomis yra kur kas lengviau apmokyti naudotis įmonės vidinėmis, specializuotomis programomis, o raštvedybos žinios padeda greičiau suprasti, kokia dokumentacija įmonėje tvarkoma, kam ji reikalinga, kaip turi būti parengta ir archyvuojama. Būtent dėl šių priežasčių įgytų žinių profesinėje mokykloje pakanka pradėti darbą įmonėje, visgi, itin  svarbu, kad asmuo sugebėtų tinkamai panaudoti jau įgytas žinias ir turėtų pakankamai motyvacijos įsisavinti naujas, su įmone susijusias.“

0001_r-aleksandraviciene-foto_1664288915-26be7b60c4558e7fd0a1a3484588a90c.jpg
Plačiau apie biuro administratoriaus mokymo programą ir mokymosi galimybes skaitykite čia.