Naujienos

Ilgamečio partnerio UAB „Stekas“ pamokos Apskaitininko kvalifikacijos siekiantiems mokiniams

2021 10 06

2021 m. rugsėjo 29 d. mūsų ilgamečio partnerio UAB "Stekas" atstovės Kristina ir Rita pravedė modulio ”Buhalterinės apskaitos tvarkymas” pamokas tema ”Buhalterinės apskaitos programų parinkimo kriterijai ”A-21/1, At-21/2 ir Au-21/1 grupių mokiniams. Užtikrinant mokinių ir partnerių saugumą, buvo organizuotas virtualus susitikimas.

Buvo pristatyta įmonė UAB ”Stekas”, buhalterinės apskaitos programos STEKAS galimybės, Stekas Plius nuotoliniai kursai internete, kurie yra patogus, nes mokytis galima pradėti bet kada, klausytojui patogiu metu ir tempu, reikia tik kompiuterio ir interneto. Tai gali būti puikus papildymas norint įsitvirtinti ir praplėsti žinias ir įgūdžius įgytus pamokų metu. Kursą sudaro išsamios vaizdo pamokos (30 pamokų), apimančios pagrindinius veiksmus su programa visuose moduliuose, mokomoji užduotis, žinių patikrinimo testai, baigimo pažymėjimas. Svarbu, kad prieiga prie kurso suteikiama visam gyvenimui. Pateikta informacija apie nuotolinius kursus internete darbo užmokesčio ir personalo programai STEKO ALGA, išsamus mokymų turinys, vaizdo pamokos, mokomoji užduotis.

0001_image3-11_1633528720-e3367b98c4d29198c51c1173c2aa04eb.jpeg
Vyko diskusija apie Apskaitininko karjeros galimybes, nuolatinio tobulėjimo ir naujovių įsisavinimo būtinybe.

Mokiniai dalyvavo partnerio organizuotoje viktorinoje ir A-21/1 gr. mokinė Brigita teisingai atsakiusi į daugiausiai klausimų, laimėjo partnerio įsteigtą prizą, studijų knygą „Programos STEKAS PLIUS taikymas praktinėje veikloje“, kuri parengta bendradarbiaujant su patyrusiais aukštosios mokyklos dėstytojais. Yra naudinga visiems, norintiems įgyti darbo su apskaitos ir verslo valdymo programa STEKAS PLIUS pagrindus. Knygoje analizuojamos likučių įvedimo galimybės, pateikiamos įvairios pirkimų, pardavimų, mokėjimų, įplaukų, prekių grąžinimų, atsargų nurašymo, ilgalaikio turto pajamavimo ir nusidėvėjimo skaičiavimo operacijos, aprašomos ataskaitų formavimo galimybės STEKAS PLIUS moduliuose. Medžiaga parengta taip, kad ja galėtų naudotis mokymo įstaigų studentai, studijuojantys kompiuterinės apskaitos dalykus bei apskaitos specialistai.

Dėkojame bendrųjų gebėjimų, karjeros ugdymo, mokytojoms Janinai Kalibatienei ir Nataljai Adulo už renginio organizavimą, partneriams UAB „Stekas“ dėkojame už bendradarbiavimą!
 
Pasidaliname pamokų metu pristatytos medžiagos nuorodomis:
Plačiau apie STEKAS PLIUS nuotolinį kursą: https://www.stekas.lt/products/nuotoliniai-kursai-stekas-plius/
Plačiau apie STEKAS PLIUS programą: https://www.stekas.lt/products/stekas-plius/
STEKO ALGA (personalo, darbo laiko ir atostogų moduliai): https://www.stekas.lt/products/alga-nuotoliniai-personalo-apskaitos-mokymai/
Jei kiltų daugiau klausimų, galima rašyti kristina@stekas.lt arba skambinkite tel. 8 698 14793.