Naujienos

Iškilmingai pažymėtas Šimtadienis - liko 100 dienų iki egzaminų

2020 02 24

Vienas gražiausių gimnazistų tradicinių renginių – Šimtadienis. Šia švente žymima data iki brandos egzaminų pradžios. Vilniaus technologijų mokymo centre vasario 6 dieną, dvyliktokai iškilmingai žengė į aktų salę, nes čia vyko jiems skirta šventė tema „MTV muzikos apdovanojimai“.

Pirmą kartą mokyklos istorijoje du skyriai: Energetikos ir mechatronikos (EMS) ir Informacinių ir vizualinių technologijų (IVTS) skyrių mokiniai ir mokytojai susijungė bendrai šimtadienio organizavimo veiklai, organizavo ir atšventė šimtadienį kartu. Nominavo geriausius  mokinius.
 
Šiemet Šimtadienio šventė ypatinga ir tuo, kad šventėje dalyvavo kviestiniai svečiai:Šokius susirinkusiems dovanojo kolektyvas „Šokantys garsai“ (15 merginų). (vadovas - Vaidotas Januškevičius), Vilniaus vaikų ir jaunimo klubo „Meteoras” šokių grupė “Siluetas” (8 merginos). (vadovė - Nijolė Damašienė) ir Šokių studijos „Vuelta“ šokėjai Aušrinė P. ir Tomas G. O dainomis šventės svečius džiugino Solistės Ugnė ir Emilija.

0001_dsc_0076_1582556409-0648cec603e9e8e88e0fe30cf124cb1c.JPG
Renginį atidarė šokių kolektyvas ,,Siluetas“. Po šokio visus susirinkusius pasveikino gimnazijos (bendrojo ugdymo) skyriaus vedėja Marina Aladovičienė. Ji palinkėjo abiturientams geros kloties laikant egzaminus.
 
Renginio vedėjas Informacinių ir vizualinio technologijų skyriaus mokinys Dominikas paskelbė renginio pradžia. Tuoj po jo į sceną žengė mokytoja Toma Grabauskaitė, kuri  įteikė pirmą nominaciją ,,Metų Selfie“. Jis atiteko  Rimkevičiūtei Gabrielei (IVTS) ir Arūnui Klerauskui (EMS).

,,Metų Anglakalbio” apdovanojimu mokytoja Rima Šlikienė apdovanojo Mykolą Tadijošaitį, Edmundą Anders Rolandą, Armandą Degutį ir Dainių Medekšą.

Vueltos Šokėjams buvo patikėta įteikti „Metų Vairuotojo“ ir „Metų Inteligento“ apdovanojimus.

„Metų Vairuotoju“ tapo: Viktoras Vilkys, Tadas Stankevičius, Martinas Šilobritas ir Deimantė Vilbikaitė.  O „Metų Inteligentais“ buvo pripažinti: Erik Cviklinskij, Gerardas Zmitrovič, Dovydas Komaras ir Paulius Vaiškūnas.

„Vueltos“ šokėjai atliko savo pirmą šokį, o po jų į sceną žengė Solistė Emilija Jazavitaitė, kuriai  buvo patikėta įteikti „Metų Sportininko“ apdovanojimą.

„Metų Sportininkais“ tapo Lukas Jankauskas, Giedrė Kozaraitė ir Erika Minkevičiūtė. Ovacijomis palydėtus mokinius Solistė Emilija apdovanojo daina Make You feel My love.

Paskelbti ir įteikti ,,Metų Artisto” apdovanojimo į sceną buvo pakviesta matematikos mokytoją ir grupės vadovė Natalija Nemova. Ji paskelbė, kad „Metų Artisto“ nominacijas pelnė Emilis Kirsnys, Marius Motiejūnas ir Artūr Lovcov.

„Šokantys garsai“ šokėjos Patricija ir Gabrielė įteikė „Metų Šukuosenos“ ir „Metų Aktyvistų“ nominacijas. „Metų Šukuosenos“ apdovanojimą laimėjo Aleksas Sažinas, Greta Davidėnaitė ir Deividas Zigmantas. „Metų Aktyvistais“ tapo Morta Paškevičiūtė, Anton Šukšta ir Arūnas Klerauskas.
 
Po jų į sceną žengė solistė Ugnė Ordavičiūtė, kuri įteikė apdovanojimą „Metų kūrybingiausiems“. Jais tapo Erikas Dailidė ir Edita Paprockė. Po džiaugsmingos apdovanojimų akimirkos Ugnė jiems atliko dainą Cazzette Blind Heart.
 

Į sceną užlipusi socialinė pedagogė Iriną Krupovič pasveikino publiką ir pasidžiaugė aprangos kodu „Creative Black tie“, kuris buvo numatytas šiam renginiui. Jai buvo patikėta įteikti „Metų nuotaikos žmogaus” apdovanojimą. Jį pelnė Agnieška Juckevič, Neilas Kreivėnas ir Gabija Šiburkytė.,,Metų Tyliaisiais“ - Povilas Barysas, Augustas Česnulis, Justinas Kačenauskas ir Justyna Kirkovska. „Metų stiliaus“ apdovanojimą laimėjo Rokas Vertelis, Tomas Filonas ir Toma Gliaudytė. „Metų Miegančiaisiais gražuoliais“ tapo Nikita Kachovič, Edvinas Šumskas ir Augustinas Savickas, o „Metų biznieriaus“ apdovanojimus gavo Edvin Adamovič, Arnas Boguševičius ir Lukas Aleksiėjūnas.
„Metų Jaunojo mėnulio“ apdovanojimą laimėjo Edgaras Kuznecovas, Martynas Ruzgas, Edvinas Ališauskas ir Karolis Strakšys. Po šių apdovanojimų ir vėl susirinkusiuosius  pradžiugino savo daina Emilija, kuri atliko Kings of Leon dainą  Pyro.
 
„Metų Gamer‘iui“ apdovanojimą įteikė mokytoja ir grupės vadovė Vaidą Bikulčienę. „Metų Gameriu“ tapo: Kasparas Jančauskas ir Paulius Damanskas. Mokiniai atsiimti apdovanojimų neatėjo – spėjama, jog tuo metu žaidė. ,,Metų tobulėjimas” nominaciją laimėjo Evelina Vaiciukevičiūtė ir Viktorija Juškytė. „Metų neatvykusiais“ pretendavo tapti visi, kurie dar negavo apdovanojimo, ar pavėlavo. Ir tokiu mokinių buvo.
 
Plojimais buvo pasitiktos „Šokantys garsai“ šokėjos, kurios atliko šokį „Bad kids“. Renginys jau beveik pasiekė finišo tiesiąją - dvyliktokai žengė į sceną apdovanoti auklėtojas.  Dvyliktokė Energetikos ir mechatronikos skyriaus Žiniatinklio programuotojų grupės  mokinė Greta Davidėnaitė paskelbė „Metų Auklėtojos“ apdovanojimo. „Metų Auklėtojomis“ tapo Natalija Nemova, Rima Šlikienė, Vaida Bikulčienė ir Oksana Pantiuchina.
 
Mokiniai padėkojo mokytojoms ir grupės vadovams. Šokių kolektyvas „Siluetas“ pasveikino mokytojus  šokiu „Išdykusios panelės“.Į scena buvo pakviesta renginio organizatorė EMS elektriko specialybės mokinė Guoda Evelina Armanavičiūtė. Jai įteiktas padėkos raštas ir firminė Vilniaus technologijų mokymo centro dovana.
 
Guoda dėkodama, kalbėjo, kad šis renginys nebūtų įvykęs be visos komandos. Širdingai dėkojo socialinei pedagogei, Mokinių tarybos kuratorei Irinai Krupovič,  vienuoliktokams ir jų grupės kuratorei Loretai Ivanovienei, svečiams – šokėjams ir solistams. dvyliktokams ir jų auklėtojoms. Ir labiausiai Vilniaus technologijų mokymo centrui už finansinę paramą, vaišės ir pyragą! Ačiū skambėjo visiems mokytojams ir mokiniams, administracijai prisidėjusiems prie renginio organizavimo iš dvejų skyrių! Programos pabaigoje mokiniai įnešė didžiulį pyragą su žvakėms.
 
Na, o dabar liko tik susikaupti ir skaičiuoti iki egzaminų likusias dienas.
 
Renginio akimirkas kviečiame peržiūrėti čia