Naujienos

IT srities mokiniai pristatė 6 savaites rengtus komandinius darbus

2022 06 09

Jaudinanti diena! Penktadienį, gegužės 27 d. programuotojai ir programinės įrangos testuotojas pristatė savo baigiamuosius projektinius darbus!  Per 6 savaites  IT mokiniai dirbdami komandose turėjo sukurti Asmeninio biudžeto analizės aplikaciją.

Iki paskutinės nakties buvo siekiama atlikti kuo geriausiai, tad jaudulio ir nerimo būta viso renginio metu! 
 
Kas gyvai, o kas ir nuotolių jungėsi į renginį, mat du programuotojai tuo metu atlikinėjo Erasmus+ profesinę stažuotę Portugalijoje, o tuo tarpu gyvai stebėti pristatymo atvyko ir svečių – mokinių delegacija iš Slovėnijos! 
 
Kaip sekėsi? 

Profesijos mokytoja Justina Balsė pasakoja, jog 6 savaitės prabėgo akimirksiu! Ir tai yra geriausias mokslo metų etapas - taip atsiliepimuose minėjo besimokantieji!

0001_img20220527093739_1654776539-c6f3e2feebc06ad4044119bc23b9e9e4.jpg
„Balandžio pradžioje subūrėme net 9 Java, JavaScript, PHP programuotojų ir testuotojų komandas, kurios, dirbdamos pagal SCRUM metodiką, po trijų sprintų pristatė pilnai veikiančias aplikacijas. Mokytojai Rita Daukšienė, Jaroslav Grablevski, Tomas Tribušauskas, Vaclav Zelenkevič ir Augustas Storoženko tapo SCRUM meistrais ir akylai stebėjo mokinių komandas viso projekto metu, organizavo kasdienius Daily meet'us, puikiais susitarimais besibaigiančias retrospektyvas ir net organizavo TeamBuilding'us - stalo bei kompiuteriniai žaidimai buvo puiki komandų formavimo priemonė bei pertrauka tarp įtempto kodo rašymo“, - pasakoja profesijos mokytoja.

Justina Balsė labia džiaugiasi, jog šio projekto metu teko ne tik kuruoti kelias komandas SCRUM meistro rolėje, bet ir pirmą kartą atlikti Product Owner vaidmenį. „Dėkoju šios srities specialistei PO Laurai Stalnionytei iš EIS GROUP už sektiną pavyzdį!“

kviečiame peržvelgti renginio akimirkas nuotraukų albume!