Naujienos

Įteikti diplomai IT ir Inžinerijos srities absolventams

2021 07 01

2021 m. birželio 30 d. Vilniaus technologijų mokymo centro Energetikos ir mechatronikos skyriuje, vyko diplomų įteikimo šventė.

Renginys buvo dviejų dalių: 11.00 val. (inžinierinės krypties mokiniams)  ir  14.00 val. (informacinių technologijų krypties mokiniams).

Praktinio mokymo vadovės Alinos Vaitekūnienės teigimu mokymo centrui reikėjo diplomų įteikimo šventės, nes  praeitais metais dėl pandemijos šventės neorganizavome, o nepriklausomai nuo situacijos gauti diplomą yra didelė šventė. 
           
Šiais metais organizuotas renginys buvo šventiškas, iškilmingas ir šiltas. Susirinko nemažai absolventų, mokytojų ir administracijos atstovų.
Direktorius Vincentas Klemka pasveikino mokinius mokslo metų baigimo proga,  trumpai apibendrino visus praėjusius mokslo metus. Vadovo teigimu mokslo metai buvo tikrai nelengvi karantininiu laikotarpiu ypač inžinierinės krypties mokiniams, nors mokymo centras dėjo įvairias pastangas, taikė mišrų mokymąsi. Taip pat įžvelgė teigiamų dalykų: mokiniai ir mokytojai tapo dar stipresni, nes turėjo įveikti įvairius mokymosi sunkumus. Direktorius linkėjo mokiniams sėkmės, gyvenime nesustoti ir  tobulėti, nes žmogus tobulėja patirdamas įvairias kliūtis.

0001_dsc_0492_1625155189-0d8628e6fe605eeefee8fe7d2d3030a4.JPG
Grupių vadovė Loreta Ivanovienė savo auklėtiniams linkėjo, kad įgyta profesija jiems tarnautų, kad nesustotų, tobulėtų, siektų naujų iššūkių. Linkėjo sėkmingo karjeros skrydžio ir visokeriopos sėkmės.
Profesijos mokytojai Algirdas Gaidys, Vaclav Zelenkevič, Justina Balsė, Jaroslav Grableviski, Augustas Storoženko, Greta Grigelionytė sveikino mokinius su šia nuostabia diena ir džiaugėsi, kad pagaliau gali pamatyti jų šypsenas ne tik per kompiuterio ekraną.

Socialinės pedagogės Irinos Krupovič teigimu, praleisti metai  mokiniams neprailgo, jie buvo naudingi ir įdomūs, patiko praktika, nuotolinis mokymasis, jie įgijo žinių, gyvenimiškos patirties, susidūrė su iššūkiais, pokyčiais, pandemija, patyrė daug naujų įspūdžiu, įgijo ne tik profesijos žinių, bet ir patobulino bendrąsias kompetencijas.  

VTMC mokiniai Rasa Akelaitytė (M-19/3), Arnold Kazlovskij (M-19/2),  Kristijonas Šaknys (MS-20/2), Laurynas Kukis ( E-20/1), Mykolas Tadijošaitis (E-18/1), Greta Skikaitė-Jagėlienė (ŽP-20/4), Aleksas Daujotas  (JP-20/2) grupių vardu padėkojo mokytojams ir grupių vadovėms už žinias, vargus ir kartu praleistus metus.

Šventines iškilmes organizavo praktinio mokymo vadovė Alina Vaitekūnienė, grupių vadovė Loreta Ivanovienė ir socialinė pedagogė Irina Krupovič. Taip pat prie šventės organizavimo prisidėjo ir Milena Puchova, Vaclav Zelenkevič, Greta Grigelionytė, bei mokyklos administracija.