Naujienos

Įteikti diplomai trijų profesijų mokiniams

2019 12 03

Dieną, kai kai įteikiamas kvalifikaciją patvirtinantis diplomas yra viena įspūdingiausių. tai ne tik popieriaus lapas, tai ilgą kelią einant tiklos keliu, įrodantis dokumentas.

2019 m. Lapkričio 28 d.  Būrys Žiniatinklio programuotojų rinkosi į neeilinę šventę – tądien jiems buvo įteikti profesinio mokymo diplomai.

Energetikos ir mechatronikos skyriaus vedėjas sveikino absolventus su jiems džiugia diena. Palinkėjimus  mokiniams sakė profesijos mokytojas Vaclavas Zelenkevičius, Praktinio mokymo vadovė Alina Vaitekūnienė.

Grupės vadovė Irina Krupovič  demonstravo vaizdo įrašą, kuriame užfiksuoti ryškiausi mokinių mokymosi ir laisvalaikio momentai nuo 2017 m. Salėje klegėjo juokas ir graudino prisiminimai.

Atsiimdami  diplomus, mokiniai pasidalino savo ryškiausiais prisiminimais ir dėkojo už viską, ką jiems teko patirti besimokant čia, Vilniaus technologijų mokymo centre.

Grupės vadovė I. Krupovič visiems įteikė po balioną.  Dovanodama  šį šventinė simbolį ji sveikino mokinius ir tėvus, linkėdama jiems svajoti ir pabūti dar vaikais, kupinais vilčių ir  gražiausių svajonių.

„Profesinio mokymo diplomas yra dar tik pirmas žingsnis į jūsų ilgą ir gražų karjeros kelią, tad ženkite juo drąsiai“, - ragino praktinio mokymo vadovė A. Vaitekūnienė.


0001_dsc_0059_1575385583-d3ebd7006e6f537db4b937431f1279b5.JPG
Tėvai dėkojo auklėtojai, ir visiems mokytojams kurie taip nuoširdžiai ir rūpestingai augino asmenybes, ir nors baigė nedidelė grupė, tai rodo mokymo kokybę, kad čia, kiekvienam mokiniui yra skiriama daug kokybiško ir asmeninio dėmesio.

O jau kitą dieną – Lapkričio 29-ąją, į šventines iškilmes rinkosi būsimi logistai-ekspeditoriai ir finansinių paslaugų teikėjai. Renginio metu su pirmuoju laipteliu jų karjeroje sveikino Informacinių ir vizualinių technologijų skyriaus vedėjas Vitalijus Zaleskis, kartu su mokiniais džiaugėsi jų grupės vadovė Gerda Griniuvienė.

Pamatykite šventinės akimirkas nuotraukų albumuose:

Žiniatinklio programuotojų diplomų įteikimai (2019-11-28) 

Logisto ekspeditoriaus ir finansinių paslaugų teikėjo mokymo programų diplomų įteikimai (2019-11-29)