Naujienos

Įteikti kvalifikacijos diplomai ŽP-19/1 grupės mokiniams

2021 12 01

Vilniaus technologijų mokymo centro Energetikos ir mechatronikos skyriuje lapkričio 29 d. įvyko Žiniatinklio programuotojų modulinės profesinio mokymo programos mokinių diplomų įteikimo šventė, kurioje dalyvavo mokymo centro administracijos atstovai, mokytojai, bei mokiniai. Tai buvo kuklus, bet labai šiltas ir jaukus renginys, kuris priminę šeimyninę atmosferą.

Skyriaus vedėjas Aleksandr Osokin, kalbėjo mokiniams, kad tai tik vienas žengtas žingsnis – pamatas jų tolimesniame ugdymo procese. Teigė, kad mokinių dar laukia neaprėpiamos galimybės ir tik jų pačių noras pažinti ir tobulėti juos nuves į aukštumas.

Grupės vadovė Loreta Ivanovienė labai džiaugiasi ir didžiuojasi savo auklėtiniais. Jos nuomone profesinio mokymo mokiniams yra iškeltas nemažas iššūkis mokytis ne tik bendrojo ugdymo dalykų, kad galėtų gauti brandos atestatą, bet dar tuo pačiu gilintis į profesijos subtilybės. Jos nuomone, tai gali įveikti tik subrendę, atsakingi, kantrūs ir išklausantys/girdintis mokytojus mokiniai. 

0001_img_20211201_101613_1638370588-10a3122e4303d36215728125b3f367c8.jpg
Socialinė pedagogė Irina Krupovič dalinosi prisiminimais, nuotraukomis iš mokykloje praleistų 2,5 metų laikotarpio, taip pat  įteikė būrelio „ Šiandien paauglys – rytoj lyderis“ pažymėjimus.

Mokiniai dėkojo mokytojams už perteiktas žinias bei suteiktą visokeriopą pagalbą.Ypač dėkojo profesijos mokytojui Vaclavui Zelenkevič. Anot mokinių šis mokytojas moka motyvuoti, įtraukti, visada suteikia pagalbą. Taigi didelis ačiū šiam Mokytojui!

Grupės ŽP-19/1 mokiniai Lukas, Dominykas, Aurimas, Paulius, Vygantas, Erikas, Tautvydas, Alfredas nuoširdžiai dėkoja visai mokymo centro bendruomenei už darbą bei pagalbą, linki sėkmės ateities darbuose!