Naujienos

Įvyko protų kovų „Europos kalbų labirintas‘22“ finalas

2022 09 28

Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras (TECHIN) IIG grupės 5 mokinių- Aleksandr B., Jonas P., Andrius J., Edmundas F., Maksim M. ir anglų kalbos mokytojos Oksanos M. komanda šiemet dalyvavo Europos kalbų dienai skirtame protų kovų finale  Europos kalbų labirintas’22.

Konkurso I etapui mokiniai su mokytoja pradėjo ruoštis birželio mėnesį. Užduotis buvo nufilmuoti savo komandos prisistatymo video.

Rugsėjo 12d buvo gauta žinia iš Valstybės Institucijų Kalbų Centro, kad mūsų komandos video atrinktas ir patekome į II etapą protų kovų finalą.

Rugsėjo 26d 15:00 val Lietuvos Respublikos Seimo lankytojų centre vyko Europos kalbų dienos renginio Protų kovų Europos kalbų labirintas’22 finalas, kuriame dėl pagrindinio prizo-kelionės į Europos parlamentą  konkurse susirungė septynios 16-mečių komandos iš įvairių Lietuvos mokyklų.

0001_microsoftteams-image-18-2_1664363051-452d1e45b9704ef45a95ba58398fbad6.png
Mūsų komanda aktyviai rungėsi įvairiose užduotyse. Iš tiesų buvo nuostabus žaidimas, kuriame pralaimėjusių niekad nebūna, nes visi po jo jaučiasi praturtėję dvasiškai.

Esame dėkingi organizatoriams už galimybę dalyvauti tokio pobūdžio konkurse.