Naujienos

Įvyko „Women Go Tech“ mentorystės programos pristatymas

2020 12 18

Nelygios lyčių galimybės darbo rinkoje yra opi problema. Lietuvoje yra  jaučiamas atotrūkį tarp vyrų ir moterų uždarbio ir užimamų pozicijų. Ypač tai jaučiama tokiose srityse kaip technologijos.

Šią savaitę Vilniaus technologijų mokymo centre vyko „Woman Go Tech“ pristatymas, kuriame VTMC mokinės susitiko su programos alumne ir Akademija.IT absolvente Aurelija Drobelyte. 

Renginys buvo atviras, tad jame dalyvavo ne tik VTMC mokinės, bet ir merginos dar tik besidominčios mokymosi galimybės VTMC.
Absolventė papasakojo, kodėl pasirinko IT kryptį ir kaip „Woman Go Tech“ jai padėjo pasineriant į technologijas. „Praėję metai buvo pilni iššūkių  po sėkmingos atrankos į Akademija.IT, nutariau mesti sau dar vieną iššūkį ir aplikuoti į Women Go Tech programą“,- teigė ji.


0001_new-year-kopija_1610096467-57b08c7ebff0f85f72fb8466610f381f.png
Tačiau rezultatai kalba patys už save - sėkminga persikvalifikavimo istorija. Šiuo metu Aurelija sėkmingai dirba jaunesniaja programuotoja „EIS Group Lietuva“ ir jaučiasi save atradusi.

„Nors mokymosi ir tobulėjimo kelias niekada nesibaigia, džiaugiuosi tuo, kur šiuo metu esu!“ – atvirauja mergina. O programa Women Go Tech bei DELFI.lt buvo nominavę Aureliją apdovanojimui „Už įkvėpimą pokyčiui!“.

Woman Go Tech bendruomenės vadovė Živilė Uščinė pristatė mentorystės programą ir jos pasiekimus. Ši programa padeda moterims ir merginoms atrasti savo talentus ir naujas galimybes, suteikia technologinių žinių ir skatina drąsiai siekti karjeros TECH srityje. „Women Go Tech“ mentorystės programa yra lyg vitaminas jūsų technologinei karjerai“, - sakė ji.

Tai pirmoji mentorystės ir technologinio turinio sesijų programa Lietuvoje, skirta merginoms ir moterims, siekiančioms karjeros technologijų sektoriuje.

Registracija į mentorystės programą „Women Go Tech” vyksta iki pirmadienio, gruodžio 21 d. Plačiau ???? www.womengotech.lt