Naujienos

Karjeros diena IT skyriuje: kaip drąsiai bei sėkmingai įsilieti į darbo rinką?

2022 12 07


Gruodžio 6 d. Vilniaus technologijų ir inžinerijos  mokymo centro (TECHIN) IT skyrius kartu su Užimtumo tarnybos regioniniu karjeros centru sukvietė mokinius  į „Karjeros dienos“ renginį, kurio metu vyko informatyvūs ir įtraukiantys karjeros konsultantų pranešimai, patarimai, karjeros kūrimo klausimais.

Buvo puiki proga išgirsti naudingos informacijos apie viešąjį kalbėjimą, CV rengimą, pokalbį su darbdaviu, darbo vietą. Kiekvienas besiruošiantis darbo pokalbiui žino, jog į pokalbį negalima vėluoti, reikia iš anksto pasidomėti darbo vieta ir pozicija, kurioje norite įsidarbinti, apgalvoti klausimus, kuriuos galėsite užduoti potencialiam darbdaviui.

0001_virseliai-vtmc-lt_1670418733-4cf76ad1d4089ff6cbf56cdc5ba39d4a.jpg

Tačiau tai tik keli svarbūs aspektai – įsidarbinimo kultūra bei darbo rinkos tendencijos nuolat kinta, todėl svarbu žinoti, kas labiausiai patraukia darbdavio dėmesį, kaip ir kokio darbuotojo ieško šiuolaikinė organizacija. Būtent šioje karjeros dienoje ir siekėme  išsiaiškinti, kaip mūsų būsimi elektrikai, suvirintojai, mechatronikai ir programuotojai gebės tinkamai pristatyti save, kokių klaidų turės vengti ir kaip drąsiai bei sėkmingai jie įsilies į darbo rinką.