Naujienos

„Karjeros dienoje“ su mokymo centru susipažino beveik 250 gimnazistų

2020 02 26

Vasario 24 d. būrys Vilniaus technologijų mokymo centro mokytojų ir mokinių vyko į Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijoje organizuotą „Karjeros dieną”, kur 8 gimnazijos klasės buvo supažindintos su mokymosi galimybėmis Vilniaus technologijų mokymo centre. Jiems buvo papasakota apie mokymo centro istoriją ir tai, kuo centras didžiuojasi, supažindinta su mokymosi galimybėmis baigus pagrindinį bei vidurinį išsilavinimą, pademonstruoti mokinių praktiniai darbai, bei papasakota apie kiekvieną mokymo programą.

Su mokymo centro pasiekimais ir mokymo programomis susipažino beveik 250 mokinių. Dėkojame mokytojams ir mokiniams prisidėjusiems  prie „Karjeros dienos“ sėkmingo įgyvendinimo.

Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija – demokratiška, pagrįsta šiuolaikiniais mokymosi būdais, mokymosi organizavimo ir aplinkų įvairove, gamtos ir tiksliuosius mokslus puoselėjanti, mokymosi ir gyvenimo gimnazijoje susiliejimo besimokanti bendruomenė, grindžianti savo veiklą bendruomenės susitarimais ir mokymusi, prasmės, atradimų ir mokymosi sėkmės siekianti gimnazija, puoselėjanti lietuvių bei tautinių mažumų tradicijas, ugdanti dorą, išsilavinusį pilietį, gebantį žinias pritaikyti praktiškai, integruotis į besimokančią visuomenę, taikyti naujus europinius standartus ir išlaikyti tautinę, patriotinę Lietuvos piliečio savimonę.
 

0001_img_20200226_123814_1582714256-2063a064cb2ea1cd1dbde3def17c67fe.jpg