Naujienos

Kasmetinėje sporto šventėje – komandinė dvasia ir ovacijos

2019 09 09

Siekiant skatinti sveikos gyvensenos įgūdžius ir mokinių užimtumą įtraukiant juos į sportinę veiklą, sudaryti sąlygas mokinių ir mokytojų neformaliam bendravimui bei prisidėti kuriant Vilniaus technologijų mokymo centro tradicijas 2019 m. rugsėjo 6 d. Mokymo centre surengta tradicinė sporto šventė „Mes už sveiką gyvenseną 2019“.


Į renginį susirinko gimnazistų komandos, kurių dydis – ne mažiau 7 narių (grupės mokiniai, grupės vadovas ir mokytojai). Kiekviena komanda išsirinko kapitoną, sugalvojo komandos pavadinimą bei pasirūpino komandos atributika ir sporto apranga, kuri leistų patogiai atlikti visas numatytas užduotis.


Viena iš jų – batų mėtimas į taikinį – tapusi viena netikėčiausių rungčių, kurią mokiniai turėjo įveikti. Žaidėjas norėdamas gauti taškų turėjo mesti savo batą į taikinį. Taikliausia komanda gauna daugiausiai taškų.

0001_svetainei_1568018936-3ec9a5afc10a538b2b74199408f1b512.jpg
„Teniso“ rungtyje kiekvienas dalyvis gavo po 5 kamuoliukus, kuriuos turėjo pataikyti į kibirą nutolusį 4 metrus. Už kiekvieną pataikymą skiriamas taškas. Estafetės rungtyje komandos nariai, sustoję vorele, po vieną turėjo įveikti pusę rato su kamuoliu tarp kojų ir puse rato varytis kamuoliuką su lazda ir grąžinti jas atgal sekančiam nariui. Tai  buvo viena įdomiausių rungčių ne tik žaisti, bet ir žiūrėti kaip sumaniai dalyviai rungiasi.


„Futbolo kamuolio žongliravimas“ – tai rungtis, kurioje kamuolys pradedamas spardyti be rankų pagalbos. Skaičiuojami lietimai pėdomis, keliais, pečiais, galva. Viena didžiausio susikaupimo reikalavusių rungčių tapo žaidimas: „Akla višta“, kurios metu žaidėjas užrištomis akimis turėjo surinkti tris daiktus, kuomet kiti komandos nariai jam patarinėja.


Šokdynės rungtyje taip pat netrūko aistrų – kiekvienas dalyvis turėjo atlikti 30 šuoliukų per šokdynę ir perduoti ją komandos draugui. Šioje rungtyje gebėjimus demonstravo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai.


Trys aukščiausias vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos Mokymo centro firminėmis dovanomis, komandoms įteikti diplomai. O po apdovanojimų ceremonijos visi mokiniai buvo kviečiami šnekučiuotis ir aptarti šventės akimirkų skanaujant kareivišką košę.

Renginio akimirkas galite parželgti čia https://bit.ly/2kAOU94