Naujienos

Kompiuterinis projektavimas: absolventai pasidalino praktikos patirtimis

2021 03 31

Vilniaus technologijų mokymo centre (VTMC) yra puoselėjama besimokančios bendruomenės kultūra, plėtojamas absolventų tinklas siekiant patirties sklaidos. 2021 m. kovo 29 d. mokymo centre vyko nuotolinis renginys „Baldų ir interjero detalių projektavimo praktikos sėkmės istorijos“.  

Renginyje kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo programą baigę VTMC absolventai Paulius Vaiškūnas ir Giedrė Kozaraitė susitiko su mokymo centro mokiniais ir jų mokytojais, dalinosi vertingomis praktikos realioje darbo rinkoje patirtimis.0001_praktiniu-uzsiemimu-ciklas-2021-kopija_1617195934-c1252acfb8e969030895842e6092b707.png
Susitikimo metu absolventai pateikė praktinių patarimų dėl profesinės praktikos atlikimo, papasakojo apie savo turėtus lūkesčius, įgytas žinias ir įgūdžius, atsakė į rūpimus klausimus: “Ko tikėtis?”, “Ko bus tikimasi iš jūsų?”, “Kas laukia po praktikos?”. Absolventai papasakojo kaip profesinė patirtis pagal specialybę buvo naudinga ir patenkino jų lūkesčius, pasidalino įžvalgomis, kas lemia profesinės karjeros sėkmę ir kaip įgytą patirtį pritaikyti ateityje. Absolventai taip pat pasidalino savo palinkėjimais ir patarimais, kaip žengti pirmuosius tvirtus žingsnius profesionalumo link.


Mokymo centro bendruomenė dėkoja vyresniajai informacinių technologijų profesijos mokytojai Vaidai Bikulčienei organizavusiai susitikimą, profesijos mokytojui Sergejui Triškin, padėjusiam organizuoti renginį. Renginio pranešėjams dėkojame už profesinės patirties sklaidą mokymo centro bendruomenei.