Naujienos

Kviečiame dalyvauti tvarių Kalėdinių dekoracijų konkurse

2021 12 07

Kalėdos – džiaugsmo, susitaikymo šventė, kurios neįsivaizduojame be eglutės ir jos spyglių kvapo, margaspalvių papuošalų spindesio.

„Ar šventės nepagerėtų, jei jas sutiktumėte paprasčiau? Atsisakius stresą keliančių, išlaidavimą ir atliekas skatinančių sudėtingų veiklų, atsiranda daugiau laiko prasmingesnėms tradicijoms, pagrįstoms vienu paprastu principu: būk malonus sau ir kitiems. 

(Bea Johnson, pasaulinio judėjimo „Gyvenimas be atliekų“ iniciatorė)

0001_ellie-lord-pqdobvgxrgi-unsplash_1638865623-38eabdb232e1f235ca4b8228b6fc68b4.jpg
Puoselėjant gamtosauginės idėjas, galima nepakenkti miškui ir neįprastomis priemonėmis sukurti netradicinę eglutę ar kalėdinę puokštę, šventinį vainiką, kitas kompozicijas. Kaip netradiciškai papuošti namus, išsaugant žaliaskarę eglutę? Truputį fantazijos, kūrybiškumo ir gamtinė ar buitinė žaliava: samanos, šakos, eglišakės, net paprasčiausias šienas ar laikraščiai, spalvotas ar baltas popierius, polietileno plėvelės, suteiks šilumos ir jaukumo Jūsų namams švenčių laikotarpiu.

Kviečiame bei skatiname VTMC bendruomenę dalyvauti parodoje-konkurse, organizuojamą  mokytojų Almos Zybailienės, Sigitos Kalesnikaitės, Natalijos Mikšienės.

Parodai – konkursui eksponatai gali būti pateikiami šiose kategorijose:
  1. Kalėdinė dekoracija;
  2. Netradicinė eglutė;
  3. Tvaraus namų dekoro nuotrauka.
Darbų lauksime iki 2021 12 14 d. Informacinių ir vizualinių technologijų skyriaus 304 kab., 410 kab. arba 2021 12 16 Energetikos ir mechatronikos skyriuje 506 kab.; tvaraus namų dekoro nuotraukas siųsti el.paštu sigita.kalesnikaite@vtmc.lt

Kilus klausimamas, kreipkitės, mielai atsakysime.
Susikaupimo ir prasmingo Stebuklo laukimo!