Naujienos

Modernus baldų projektavimas

2021 09 24

2021 m. rugsėjo 23 d. Vilniaus technologijų mokymo centro (VTMC) kompiuterinio projektavimo operatoriaus profesijos mokiniai dalyvavo išvykoje į baldų projektavimo ir gamybos įmonę UAB „Geras baldų fabrikas“ (FREDA LEZ). FREDA LEZ - turinti ilgametę patirtį, viena sėkmingiausių ir perspektyviausių įmonių baldų projektavimo ir gamybos srityje.

Renginio metu FREDA LEZ atstovas produkto vystytojas Nerijus Džiugas pristatė įmonės veiklą, baldų projektavimo, testavimo, produkto vystymo, gamybos ir kontrolės procesus, supažindino su šiuolaikinių baldų medžiagų ir konstrukciniais ypatymais, aplinkosaugos reikalavimais. FREDA LEZ darbuotojai pademonstravo produkto gamybos medžiagas, tvarumo tyrimų laboratorijas, baldų ir medžiagų bandymo metodus, mazgo surinkimą / išrinkimą, baldų dažymo, spalvų parinkimo, apdailos, pakavimo technologijas, pasidalino gamybos kontrolės patirtimi, darbo privalumais ir rizikos veiksniais.

0001_freda-lez-3_1632494513-4b5c919c2c550eda4de43d55f1cc15fe.JPG
Mokiniai susipažino su gyvenamosios paskirties korpusinių baldų projektavimo ir gamybos specifika,  patobulino profesijos pažinimo kompetencijas. Išvykoje mokinius lydėjo profesijos mokytojai Vaida Bikulčienė, Kristina Ališauskienė ir Sergej Triškin.

Mokytojai dėkoja renginio organizatoriams už bendradarbiavimą, įdomų ir naudingą renginį, suteiktą galimybę susipažinti su realiomis baldų projektavimo ir gamybos sąlygomis, pasidalinimą patirtimi.