Naujienos

Mokiniai išrinko savo atstovą į tarybą – sieks gerinti mokymosi galimybes

2019 11 28

Vilniaus technologijų mokymo centro (VTMC) mokiniai išrinko savo atstovą į Centro tarybą. Iš šešių kandidatų daugiausia balsų surinko Informacinių ir vizualinių technologijų skyriuje Kompiuterinės įrangos derintojo profesijos besimokantis Teosoro Šakevič.
Teosoro, arba trumpai tiesiog Teo, suskuba paaiškinti savo vardo kilmę: „Esu pusiau italas, dėl to toks ir lietuviams neįprastas mano vardas. Mėgstu muziką, istoriją, ir video žaidimus“, - prisistato naujas tarybos narys.

Teosoro, gal galėtum papasakoti plačiau, kaip pasirinkai mokytis Vilniaus technologijų mokymo centre?

Buvęs klasiokas planavo eiti į mokymo centrą. Mes kalbėjomės, ir aš jam pasipasakojau, kad nelabai norėčiau tęsti mokslų gimnazijoje, buvo pabodę, nebeįdomu. Jis pasiūlė man eiti su juo į tą pačią mokyklą. Pasižiūrėjau į siūlomas programas, ir pamačiau, kad kompiuterinės įrangos derintojo programa man turėtų būti tikrai įdomi, juk pats domiuosi kompiuteriais jau gana ilgai. Nusprendžiau pamėginti, ir buvau teisus, programa yra įdomi, atsirado skatinimas eiti į mokyklą, už aktyvų lankymą ir gera mokymąsi duodama stipendija, o kartu manimi mokosi  mano bendraminčiai tai yra papildomas pliusas. Dėl savo sprendimo esu labai laimingas, nes mokyklai yra labai smagi.

Kada susidomėjai kompiuteriai?

Kiek pamenu, nuo pat vaikystės domėjausi. Jau keturių metų labai buvau sudomintas kompiuteriniais žaidimais. Maždaug dvylikos pradėjau domėtis pačiais kompiuteriais, kaip jie veikia, ir t.t.

Papasakok, kodėl nusprendei kandidatuoti rinkimuose ir tapti mokinių atstovu taryboje?

Nusprendžiau, nes buvau klasės seniūnas, ir man kažkas papasakojo apie tarybą, skambėjo įdomiai, todėl nutariau pamėginti.

Kokių tikslų sieksi taryboje ir kokio pokyčio norėtum mokykloje?

Yra kelios idėjos, mano ir kitų mokinių. Pavyzdžiui, dvyliktokai norėtų, kad mokykla nusipirktu programą, kuri turėtų padėti jiems geriau pasiruošti egzaminam. Kiti žmonės nori, kad mūsų skyriuje būtų laisvai prieinamas nemokamas internetas. Dabar kaupiame idėjas, pamėginsime jas ateityje išpildyti.
 

 


0001_img_20191128_103725_1574930385-57a4d3920c4257a0079373729106faa7.jpg