Naujienos

Mokiniai kviečiami dalyvauti tarptautinio projekto „Jaunimas jaunimui“ nuotraukų konkurse

2020 11 23


Vilniaus technologijų mokymo centras bendradarbiaudamas su Latvijos ir Italijos profesinio rengimo įstaigomis vykdo „Erasmus+“ KA2 projektą „Youth to Youth“ (Jaunimas jaunimui). 

Projektas suteikia galimybę jauniems žmonėms tapti aktyvesniais stiprinant savo identitetą bei tarpusavio bendradarbiavimą praktinėse veiklose. Projektas skirtas 16-22 metų Vilniaus technologijų mokymo centro mokiniams. 

Projektą koordinuoja Rygoje įsikūrusi Rigas Tirdzniecibas profesionala vidusskola. Išliekant koronoviruso COVID-19 rizikai, projekto veiklų dalis įgyvendinama alternatyviais būdais, todėl Vilniaus technologijų mokymo centro mokiniai kviečiami išreikšti savo jausmus fotografuojant ir tokiu būdu sudalyvauti „Erasmus+“ projekto „Jaunimas jaunimui“ veikloje „Aš ir visuomenė“.  


0001_engin-akyurt-c3c1uwzz_fi-unsplash_1601651591-a6af67a0f8094ec91722bf7328346a3a.jpg

Fotografijas teikti galima dvejose temose: „Atstumo sujungti“ (Connected by distance) arba „Ekologija“ (Ecology).  

Pateiktos nuotraukos bus eksponuojamos virtualioje parodoje, o geriausios iš jų pateks į projekto metu sukurtą knygą, o jų autoriai bus apdovanoti VTMC firminiais prizais. 

Dalyvauti gali visi norintys 16-22 metų VTMC mokiniai, tereikia atsiųsti nuotrauką su aprašymu el.paštu vytaute.vasiliauskiene@vtmc.lt laiško temos laukelyje įrašant raktažodį „aš ir visuomenė“ iki gruodžio 17 d.