Naujienos

Mokymosi ir karjeros galimybės IT srityje. Kaip neprarasti motyvacijos karantino metu?

2021 01 29

Netikėtai pasaulį ištikusi pandemija pažėrė netikėtų iššūkių. Kai visas gyvenimas, persikėlę į namų erdvę, gali būti sunku neprarasti motyvacijos mokytis ir siekti užsibrėžtų tikslų. Vilniaus technologijų mokymo centro (VTMC) alumnai, išgyvenę pirmąją pandemijos bangą pavasarį skuba į pagalbą ir 2021 m vasario 2 d. 16 val. vyksiančiame renginyje pasidalins patirtimi kaip neprarasti motyvacijos mokytis karantino metu ir sėkmingai įsidarbinti.

Dar visai neseniai šio renginio dalyviai patys sėdėjo tose pačiose klasėse ir taip pat patyrė mokymąsi karantino metu, tačiau šiandien jie grįžta jau kaip alumnai, žinomų IT įmonių darbuotojai, susitikti su mokymo centro bendruomene tam, kad pasidalintų savo patirtimi apie mokymosi sunkumus ir galimybes įsidarbinti baigus VTMC mokymo programas.

0001_new-year-1_1611934506-621ad7fdf3bef97a2034073d9db8b8e8.jpg
Kaip neprarasti motyvacijos ir išlaikyti balansą, o po to ir sėkmingai įsidarbinti papasakos pirmąjį karantiną išgyvenę IT programų alumnai:
  • Gabija Žvirblytė, žiniatinklio programuotojo mokymo programos alumnė šiuo metu dirbanti frontend programuotoja kompanijoje „Vinted“;
  • Karolis Vitkevičius, java programuotojo mokymo programos alumnas šiuo metu dirbantis QA specialistu kompanijoje „Timebase“;
  • Titas Aleksandravičius, .NET programos alumnas, šiuo metu dirbantis Fullstack programuotoju „SEB paslaugų centre”.;
  • Vita Trojan, programinės įrangos testavimo mokymo programos alumnė, dirbanti QA specialiste „Baltic Amadeus“.
Diskusijos metu kalbėsimės ir apie tai, kodėl verta rinktis IT. Alumnai pasidalins prisiminimais, kas labiausiai įstrigo iš mokymosi periodo, kas buvo įdomiausia/naudingiausia ir patars kaip neprarasti motyvacijos karantino metu? Aptarsime, su kokiais iššūkiais galima susiduri ieškant darbo ir išgirsime patarimų, kaip sėkmingai įsidarbinti.

O VTMC psichologė Milda Anužytė pasidalins įžvalgomis apie motyvaciją ir patarimais, kaip jos neprarasti. Renginio svečiai taip pat galės užduoti klausimus apie mokymosi galimybes.

Renginys-diskusija „Mokymosi ir karjeros galimybes IT srityje. Kaip neprarasti motyvacijos karantino metu?“, vyks 2021 m. vasario 2 d. 16 val. nuotoliniu būdu. Jei jums įdomu, kaip „nepasimesti“ ir išlaikyti balansą, o po to ir sėkmingai įsidarbinti registruokitės čia http://bit.ly/0202VTMC.