Naujienos

Nesame abejingi mus supančiai aplinkai

2020 05 22

Šiandieniniame skubančiame, skaitmeniame, globaliame pasaulyje dažnai nesusimąstome, kad žmogaus veikla kuria ne tik pridėtinės vertės produktą, bet yra ir kenksminga aplinkai. Nesusimąstome, kad be gamtos mes negalime išgyventi ir pernelyg dažnai ją laikome savaime suprantamu dalyku.

“Pradėk nuo savęs” – šūkis, skatinantis atsakingą rūšiavimą, aplinkos tausojimą, žaliosios ekonomikos diegimą.

0001_pawel-czerwinski-rkisyd_avvc-unsplash_1589521243-f8b14d863af0e3b707391dfa3063cf2b.jpg
Vilniaus technologijų mokymo centro (VTMC) Informacinių ir vizualinių technologijų skyriaus mokiniai, kartu su mokytojomis Sigita Kalesnikaite bei Alma Zybailiene prisijungė prie UAB „VAATC“ (Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras), vykdomos visuomenės informavimo atliekų prevencijos ir tvarkymo klausimais viešinimo kampanijos „Atliekų kultūra“, naujo projekto „Atliekų kultūra“ Egzaminas.

Balandžio 30 d. vykusio Egzamino metu, mokiniai pasitikrino bei pagilino savo žinias atliekų tvarkymo, rūšiavimo, atliekų mažinimo, perdirbimo klausimais. Egzamino metu ir ruošiantis jam sužinoti faktai, reiškiniai, procesai leis giliau perprasti bei suprasti sklandaus atliekų tvarkymo proceso svarbą ir naudą, o naujų žinių įsisavinimas sudarys prielaidas tinkamų įgūdžių formavimui, skatins bendruomeniškumą bei individualios atsakomybės suvokimą.
Džiaugiamės mokinių pasiekimais – penki mokiniai įvertinti Pažengusiojo Diplomais.