Naujienos

Pažintis su metalo apdirbimo gamybos procesais įmonėje „Sparnai“

2020 02 20

Kaip ir kasmet, baigiantis mokslo metams tampa aktualu pasidairyti būsimos praktikos vietos, susipažinti su potencialiais darbdaviais. Ta proga, š. m. vasario 19 d. metalo apdirbimo staklininko mokymo programą pasirinkę mokiniai lankėsi UAB GKF „Sparnai“ .

Įmonės pagrindinė gamybos kryptis – metalo apdirbimas. Gaminių asortimentą sudaro detalės iš aliuminio, žalvario, vario, plastmasių, plieno, nerūdijančio plienas. Užsakymai vykdomi medicinos, aviacijos, aerokosminės, tekstilės, telekomunikacijos, lazerių, atominės, maisto, elektronikos pramonės įmonėms. Pagrindiniai įmonės užsakovai yra įsikūrę JAV, Izraelyje ir Olandijoje.

Vizito metu mokiniai galėjo stebėti, kaip CNC ir universaliomis tekinimo staklėmis gaminamos detalės, pradedant nuo visiškai mažų iki stambių. Didelį įspūdį padarė darbas su penkių ašių staklėmis kurios, leidžia gaminti itin didelio sudėtingumo bei tikslumo gaminius. Taip pat staklės, kurių dėka galima apdirbti itin didelių gabaritų gaminius užtikrinant apdirbimo tikslumą iki 0,001 mm.

Besimokantieji džiaugiasi galėję stebėti, kaip atliekami plokščio bei apvalaus šlifavimo darbai, kaip tikrinama produkcija kokybės skyriuje.

Esame dėkingi UAB  GKF „Sparnai“ už kasmetinį Vilniaus technologijų mokymo centro mokinių supažindinimą su savo įmonėje esančiais gamybos procesais – tai neįkainojama patirtis kiekvienam žengiančiam pirmuosius žingsnius į savo profesinę karjerą.

0001_20200219_105024_1582201847-41ac06113fdf9d9d2381ecadfb551f09.jpg