Naujienos

Pirmieji žingsniai į partnerystę su Nyderlandų Alfa-College Groningen profesinio mokymo centru

2022 05 16

Gegužės 4 d.  Plėtros skyriaus vedėja Milena Puchova ir  Projektų vadovė Vytautė Vasiliauskienė susitiko su Nyderlandų Alfa-College Groningen atstovė Margarita Spijksma, kad aptartų galimus tarptautinio bendravimo klausimus.
 
Viešnia turėjo galimybę apžiūrėti praktinio mokymo bazes VTMC Sektoriniuose praktinio mokymo centrose - mokytojas Vaclav Zelenkevič supažindino su turima praktinio mokymo įranga ir profesijomis, kurių galima mokytis VTMC, o IT srities mokytojas Augustas Storoženko pristatė IT programas ir mokymosi etapus.
 
Margarita Spijksma džiaugėsi galėjusi vizito metu pabendrauti ne tik su administracijos atstovais, bet ir mokytojais, bei mokiniais. Ją įkvėpė IT srities mokinių pristatymas apie projektinį darbą, kurį programuotojai ir testuotojai atlieka komandose lyg tikroje darbo vietoje, taip, kaip dirba komandos įmonėse.

0001_img_20220504_150319_1652708989-bf5f6707db340b793e68b7d0a729b88c.jpg
Plėtros skyriaus atstovės gavo kvietimą apsilankyti Nyderlandų profesinio mokymo centre, susipažinti su įstaiga ir joje dirbančiais specialistais iš arčiau, aptarti glaudesnius bendradarbiavimo klausūimus
 
Alfa-College Groningen - krikščionių regioninis profesinio mokymo centras (ROC) Nyderlandų šiaurėje ir rytuose, kur siekiantys mokytis gali lankyti reguliarius MBO kursus, papildomus ir perkvalifikavimo kursus, mokymosi trajektorijas ar įmonės mokymus (pagal užsakymą). Mokyklai svarbios trys pagrindinės vertybės: ryšys, pasitikėjimas ir verslumas. Tai sudaro jų veiksmų pagrindą.