Naujienos

Prasideda papildomo priėmimo etapas stojantiems po 10 klasių

2019 09 11

Nuo rugsėjo 12 d. skelbiamas papildomas priėmimo etapas į profesinio mokymo programas baigusiems 10 klasių ir siekiantiems įgyti profesiją kartu su viduriniu išsilavinimu.

Tokia galimybe pasinaudojo ir Ernestas, nusprendęs negaišti laiko ir pažintį su profesiniu pasauliu pradėti dar besiruošiant brandos egzaminams. „Mokytis šiame mokymo centre yra patogu todėl, kad gaunamas ir vidurinis išsilavinimas ir profesija – taigi, čia daug patogiau nei likti paprastoje mokykloje – kaip sakoma, vienu šūviu nušauni du kiškius“,  – džiaugiasi sprendimu Ernestas.

Jam antrina ir finansinių paslaugų teikėjo mokymo programos mokinė Deimantė: „Man visada sekėsi matematika ir baigusi 10 klasių nusprendžiau eiti mokytis. Nekantraudama norėjau sužinoti kaip čia viskas vyksta“, – sako ji, nuo vaikystės planavusi savo karjerą sieti su finansais ir tikslingai ieškojusi mokymo centro ir programos atitinkančios jos lūkesčius. „Čia išmokstame visų operacijų, kurios yra atliekamos banke, mokytojai Vilniaus technologijų mokymo centre yra supratingi ir moko tik to, ko realiai reikės ateityje“, – pasakoja Deimantė.

0001_vtvpmc_18-34_1568189620-1bb9ddb09639bdcd62904c0182305eae.jpg
Žiniatinklio programuotojo mokymo programą pasirinkęs Edvinas nuo pat mažens domėjosi programavimu. „Nesu tikras, kad žiniatinklio programuotoju dirbsiu visą gyvenimą, bet tai yra tikrai gera pradžia“, – įsitikinės jis.

Priėmimas vyksta LAMA BPO sistemoje. Prašymai teikiami internetu (http://profesinis.lamabpo.lt/)

Kviečiame mokytis šiose mokymo programose:

Į likusias laisvas vietas pretenduoti galima iki spalio 1 d.

Atkreipiame dėmesį, kad galite pereiti į nurodytas programas iš bendrojo ugdymo mokyklų. Profesinių mokyklų moksleiviams yra mokamos stipendijos. Yra apgyvendinimo galimybė Mokymo centro bendrabutyje .