Naujienos

Prasideda priėmimas: Tapk ateities profesionalu!

2021 06 01

Birželio 1 d. prasideda priėmimas į Lietuvos profesinio mokymo įstaigas. Vilniaus technologijų mokymo centras (VTMC) kviečia mokytis Inžinerijos, IT ir kompiuterijos, verslo ir administravimo bei vizualinių technologijų sričių mokymo programose.

Tapk ateities profesionalu per trumpą laiką ir visiškai nemokamai, jei:
  • baigei 10 klasių ir nori nušauti du zuikius: baigti gimnaziją ir startuoti darbo rinkoje.
  • baigei 12 klasių ir nekantrauji pradėti karjerą vos po metų.
  • nori perskvalifikuoti (pirmą kartą!) ir pradėti viską iš naujo, tik žymiai sėkmingiau. 
  • *persikvalifikuoti dar kartelį, nes šįkart esi motyvuotas(-a) kaip niekad ir gali mokytis už savo lėšas patraukliomis kainomis. 

0001_vtvpmc_18-34_1622530289-ae100c20fa1baa439be834af15fd1e27.jpg
Nuo šių metų pristatoma naujovę –galimybę mokytis Vilniaus technologijų mokymo centre jau nuo 9 klasės, susipažinti su skirtingomis profesijomis besimokant gimnazijos skyriuje ir jau po 10 klasės stoti į pasirinktą profesiją ir baigti gimnaziją kartu įgyjant ir profesiją. (plačiau).

Vilniaus technologijų mokymo centre nuo 2014 m. veikia „Akademija.IT“. Jos tikslas – padėti siekiantiems kvalifikacijos arba persikvalifikuoti per trumpą laiką įgyti darbo pradžiai būtinas programavimo ar testavimo žinias ir praktinius įgūdžius bei įsilieti į kūrybišką ir dinamišką IT bendrovių aplinką. (plačiau).

VTMC kasmet kvalifikaciją įgija šimtai jaunų ateities profesionalų. Su keleto jų istorijomis ir atsiliepimais apie mokymąsi Vilniaus technologijų mokymo centre, kviečiame susipažinti (čia). Jei vis dar svartote kodėl verta mokytis profesinio mokymo centre, net 10 priežasčių įvardijo praėjusių metų absolventai, su jų mintimis galite susipažinti čia.

Kviečiame mokytis šių sričių programose:
 
IT ir kompiuterija
Inžinerija 
Verslo administravimas 
Priėmimas vyksta LAMA BPO sistemoje. Prašymai teikiami internetu (http://profesinis.lamabpo.lt/)

Kyla papildomų klausimų? Kviečiame užsukti į Vilniaus technologijų mokymo centro Dažniausiai užduodamų klausimų skiltį čia, o taip pat pat apsilankyti ir LAMA BPO Dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje čia. Jei atsakymų rasti nepavyko - susisiekite su mumis!

Vilniaus technologijų mokymo centro darbuotojai konsultacijas priėmimo klausimais teikia darbo dienomis nuo 8 val. iki 16 val.

Padalinys / skyrius Tel. numeris El. paštas Adresas
Sekretoriatas 8 656 68784 vtmc@vtmc.lt Kalvarijų g. 159, Vilnius
Energetikos ir mechatronikos skyrius 8 640 19536 ems@vtmc.lt Kalvarijų g. 159, Vilnius
Informacinių ir vizualinių technologijų skyrius       8 640 19534 ivts@vtmc.lt Pamėnkalnio g. 11, Vilnius
„Akademija.IT“   8 640 19536 info@akademija.it          Lakūnų g. 3, Vilnius
 
Mus įkvepia technologijos. Prisijunk prie ateities profesionalų!