Naujienos

Prasidėjo 4 savaičių projektas – Programuotojai ir testuojai mokysis dirbti komandoje

2022 12 07

Profesinio mokymo programose besimokantiems labai svarbu ne tik įgyti praktinių įgūžių, bet ir suprasti, kaip dirbama realiose darbo vietose šiuolaikinėse IT įmonėse.

Net aštuonios TECHIN Informacinių technologijų skyriaus studentų komandos, sudarytos iš programuotojų ir testuotojų, nuo lapkričio 28 d. ateinančias keturias savaites dirbs pagal SCRUM metodiką ir kurs interneto svetainę ,,Find The Best Talent”.

IT skyriaus vedėja Justina Balsė pažymi, jog šis mokymosi būdas leis studentams suprasti ir patirti kaip iš tikrųjų atrodo programuotojo/testuotojo diena, savaitė ar mėnuo realioje darbo vietoje.

„Planuosime įvairiausius susitikimus: sprinto planavimo, peržiūros, retrospektyvos bei kasdieninius, dažnai vadinamus tiesiog Standup’ais. Visas užduotis aptarsime ir stebėsime jų būsenas JIRA sistemoje. Rašysime ir versijuosime bendrą komandos kodą naudodami GIT, bei talpinsime jį į GITHUB“, - pasakoja J. Balsė.

0001_virseliai-vtmc-lt-7_1670422065-e8b895e0f08f6b91da8291b12a68c1f4.png
Pagrindinis šio mokymosi būdo tikslas - išmokti dirbti komandoje, nes šiuolaikinius ir sudėtingus projektus kuria ne pavieniai programuotojai.

Linkime sėkmės komandoms: „Kablia(e)taškiai“, „ŠventasisCSS“, „Samaru Martim“, „A Komanda“, „OMG“, „NoNeiminiai“, „JP2“, „geraiBus5“.

O gruodžio 22 d. lauksime interneto svetainės „Find The Best Talent” demonstracinės versijos.