Naujienos

Prasidėjo devintieji mokslo metai Akademija.IT

2022 09 15

Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centre (TECHIN) veikianti Akademija.IT jau pradėjo devintuosius mokslo metus. Būsimus #Java programuotojus ir #QA programinės įrangos testuotojus įvadinėje paskaitoje sveikinome su drąsiu sprendimu padaryti esminį posūkį karjeroje, pasirinkus mūsų IT programas!

Tuo pačiu drąsinome nuosekliai laikytis tikslo ir nepasiduoti susidūrus su pirmais išbandymais, nedvejojant kreiptis pagalbos į dėstytojus ar bendramokslius – nes parengta mokymo programa išties intensyvi, o pirmas testas laukia jau savaitės gale.

Kad padėtų pradedantiems pasiruošti mokytis ir geriau įsivaizduoti, kas jų laukia toliau, įžvalgomis pasidalino partnerių atstovai: Žydrūnė ir EIS Group Lietuva ir Milda iš @Moog, o patirtimi dalijosi ir į klausimus atsakė jau šį kelią praėję mūsų absolventai Lukas, Jaroslavas ir Simonas. Kurie linkėjo nebijoti rodyti iniciatyvos, o svarbiausia, net jei atrodo, kad lengva – neatsipalaiduoti ir neatidėti šiandienos užduočių vėlesniam laikui, nes pasirodo, kad jos kaupiasi labai greit...

Visos TECHIN ir Akademija.IT bendruomenės vardu linkime, kad padėdami vienas kitam drąsiai, su tokiom pat šypsenom kaip pirmąją dieną, įveiktumėt ir visą mokymosi kelią - su visais jo iššūkiais ir "wow" momentais! 

0001_zen_3370_1663222318-4ff7043d279b7ecb2ba9b050094cd072.jpg