Naujienos

Priėmimas įpusėjo: paskubėkite teikti prašymus!

2020 07 21

Gegužės 20 d. prasidėjęs pagrindinio priėmimo į Lietuvos profesinio mokymo įstaigas etapas jau eina į pabaigą. Pagrindinis priėmimo etapas truks iki rugpjūčio 7 d.( turintiems vidurinį išsilavinimą iki rugpjūčio 12 d)

Šiemet fiksuojamas didelis susidomėjimas profesiniu mokymu neslūgsta. Bendrajam priėmimui įpusėjus, liepos 7 d. duomenimis, norą mokytis rinkoje paklausaus amato bendrojo priėmimo sistemoje jau pareiškė 12,3 tūkst. stojančiųjų. Per tris savaites nuo birželio vidurio, kai bendrojo priėmimo sistemoje buvo užsiregistravę 6,4 tūkst., šis skaičius beveik dvigubai išaugo.

Vilniaus technologijų mokymo centras kviečia mokytis darbo rinkoje paklausių Inžinerijos, IT ir kompiuterijos, verslo administravimo bei vizualinių technologijų krypčių programose.0001_vtvpmc_18-23_1595344693-959743a34dd10982429c813152d50db9.jpg
Norintiems per trumpą laiką ir visiškai nemokamai įgyti profesiją yra keli būdai:
 
  1. Stoti mokytis profesijos baigus 10 klasių ir baigti gimnaziją kartu su specialybę – toks būdas mėgstamas tų, kurie nori kuo greičiau startuoti darbo rinkoje.
  2. Kita galimybė baigus 12 klasių ir nekantraujantiems pradėti karjerą vos po metų.
  3. Trečiasis būdas - siekiantiems persikvalifikuoti (pirmą kartą!) ir pradėti viską iš naujo, tik žymiai sėkmingiau. Mokome ir siekiančius persikvalifikuoti dar kartelį, tačiau šįkart mokytis kviečiame už savo lėšas patraukliomis kainomis.
 
Kviečiame mokytis šiose mokymo programose:

IT ir Kompiuterija
Inžinerija
Administravimas ir finansai
Vizualinės technologijos
 
 Galimybė gimnazistams

Nuo šių metų pristatoma naujovė - priėmime į profesinio mokymo įstaigas šiemet gali dalyvauti ne tik norintieji įgyti kvalifikaciją pagal visą profesinio mokymo programą, kaip buvo įprasta iki šiol, bet Vilniaus technologijų mokymo centras kviečia ir III–IV gimnazijos klasių ir 11–12 bendrojo ugdymo mokyklų klasių mokinius, norinčius mokytis pagal atskirus profesinio mokymo modulius.  

Nusprendusieji pasirinkti modulinį mokiniai mokysis kiek kitaip negu profesinių mokyklų auklėtiniai. Jie galės rinktis dalį programos, t. y., vieną atskirą modulį, ir mokytis pagal jį. Pasirinkęs vieną modulį profesinėje mokykloje gimnazistas galės turėti nuo 3 iki 6 pamokų, o mokymasis truktų nuo vienerių iki dvejų metų. Šiuo metu VTMC kviečia įvaldyti metalą mokantis šaltkalviškų operacijų (plačiau).
Priėmimas vyksta LAMA BPO sistemoje. Prašymai teikiami internetu (http://profesinis.lamabpo.lt/)
Mus įkvepia technologijos. Prisijunk prie ateities profesionalų!