Naujienos

Profesinio meistriškumo konkurse ,,Automobilių kėbulo remontininkas 2020“ pelnyta prizinė vieta

2020 03 02

Vasario 28 d. į Klaipėda rinkosi įvairių Lietuvos mokyklų automobilių kėbulo remontininko programos mokiniai - vyko nacionalinis meistriškumo konkursas „Automobilių kėbulo remontininkas 2020“. Kurį organizavo Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla bendradarbiaudama su UAB „Tobis“, Variklinių transporto priemonių, laivų ir orlaivių profesinio mokymo metodine komisija ir Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centru.
 
Konkurse dalyvavo mokiniai iš Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos, Telšių regioninio profesinio mokymo centro, Kauno technikos profesinio mokymo centro, Kretingos technologijos ir verslo mokyklos, Tauragės profesinio rengimo centro, Panevėžio profesinio rengimo centro, Vilniaus technologijų mokymo centro.

 Svečio teisėmis sulaukta iš atstovų iš Latvijos Rigas valsts tehnikums.

0001_kebulistas_1583158231-c4dcbcd6fc408aac3b29dbf113b71dc8.jpg
Konkurso dalyvių meistriškumą vertino komisija iš mokyklos socialinių partnerių: UAB „Armi servisas“, UAB „TOBIS“, UAB „Audatex Baltics“ UAB „Kansijus“ atstovų. Komisija, įvertinusi visus konkurso dalyvius paaiškėjo, kad nugalėjo Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos mokinys Robert Bartusevič - I vieta, Vilniaus technologijų mokymo centro mokinys Karolis Gervė užėmė 5-ą vietą.
 
Penki geriausiai pasirodę konkurso dalyviai kartu su savo profesijos mokytojais gavo kvietimus vykti į mokymus ir parodą. Trys mokiniai su profesijos mokytojais vyks į UAB „Tobis“ organizuojamus mokymus Lenkijoje birželio mėnesį. Jie NOVOL gamykloje mokysis ir gerins savo žinias bei įgūdžius. Du mokiniai su profesijos mokytojais kovo mėn. vyks stebėti parodoje „Poznań Motor Show 2020“ vyksiantį Lenkijos mokyklų mokinių kėbulo remonto meistriškumo konkursą.  Kelionę į „Poznań Motor Show 2020“  remia UAB „Audatex Baltics“.
 
Visi nacionalinio meistriškumo konkurso „Automobilių kėbulo remontininkas 2020“ dalyviai apdovanoti vertingomis pagrindinio rėmėjo UAB „TOBIS“, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro dovanomis.  Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos,  Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro padėkomis ir diplomais.
 
Pagal paskutinę informaciją, dėl Koronaviruso, jei situacija nepasikeis paroda „Poznań Motor Show 2020“ ir mokymai NOVOL gamykloje gali neįvykti.