Naujienos

Profesinio mokymo diplomai ir „Akademija.IT“ pažymėjimai įteikti programinės įrangos testuotojams

2019 10 11

Jaunesniojo testuotojo kvalifikaciją įgijo negausus, tačiau sėkmingų, jau dirbančių įvairiose kompanijose, IT talentų būrys – spalio 8 d. Vilniaus technologijų mokymo centre įteikti profesinio mokymo diplomai ir „Akademija.IT“ pažymėjimai. Pastarieji įteikti pirmajai programinės įrangos testuotojų kartai, kuri mokslus pradėjo neįprastu metu: pradėję mokslus 2019 metų vasarį, atlikę 3 mėnesių praktiką įmonėse, jie sėkmingai išlaikė teorijos bei praktikos egzaminus rugsėjo pabaigoje.

„Sveikinu savo kolegas. Džiaugiuosi, jog drauge pasiekėme daug, dirbame testuotojais ir toliau tobulėjame,“ – šventinėje kalboje sakė alumnas Benas Žukauskas. Jam pritarė ir grupės kuratorė Toma Grabauskaitė: „Smagu pažinti tokius drąsius, ryžtingus žmones. „Akademija.IT“ mokymosi tempas greitas, mokymąsi tenka derinti su darbais ir šeima, o ir keisti savo karjeros kelią – nelengvas žingsnis. Galite savimi pagrįstai didžiuotis!“


0001_dsc_9936_1570799152-0b3c98d699909c59a026fab25480ca04.jpg
Dalis alumnų gavo ne tik profesinio mokymo diplomą, bet ir „Akademija.IT“ pažymėjimą. Šis įteikiamas aukštus mokymosi rezultatus pademonstravusiems ir apmokamą praktiką įmonėse partnerėse: „Baltic Amadeus“, „EIS Group Lietuva“ ir „Metasite Business Solutions“ – atlikusiems mokiniams. Pažymėjimas yra laikomas kokybės sertifikatu.

Programinės įrangos testavimo mokymo programą baigusius sveikino „Infobalt“ projektų vadovas Andrius Plečkaitis, IT kompanijų darbuotojai ir „Akademija.IT“ dėstytojai Julija Melešina ir Rokas Lazdauskas, Vilniaus technologijų mokymo centro direktorius Vincentas Klemka.
NUotraukas kviečiame žiūrėti čia.