Naujienos

Baigiamasis darbas: Rimtą prakalbos toną keitė skambus juokas ir nuostabos kupini šūksniai

2023 06 27

Saulėtą 2023 m. birželio 20 -osios dienos popietę, Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centre (TECHIN), skaitmeninių technologijų ir verslo administravimo skyriaus posėdžių salėje, rimtą prakalbos toną keitė skambus juokas ir nuostabos kupini šūksniai: vyko jungtinės biuro administratoriaus profesijos 23-BA.1/BAT.2 grupės modulio „Pagalba įstaigos vadovybei ir darbuotojams, organizuojant kasdienę įstaigos veiklą“ baigiamasis renginys – viktorina „Protmūšis – beprotmūšis“, kurį koordinavo mokytoja V. Puodžiukienė.

Pirmoji į renginį atvykusius svečius, dalyvius bei jo organizatorius pasveikino mokytoja Virginija Puodžiukienė. Ji džiaugėsi, kad viktoriną organizavusi grupė neapsiribojo įstaigos atstovais, bet drąsiai pasikvietė ir svečių. 

0001_dsc_1219_1687843527-5ea0d32af491394849515ab56bee9c9b.jpg
Paskatinantį žodį tarė ir ugdymo sektoriaus vadovė Natalja Adulo, ne tik priminusi apie modulinio mokymosi galimybes bei naudą, bet ir pasveikinusi su jau pasiektais tam tikrais rezultatais.

Po reikšmingų abiejų mokymo įstaigos atstovių pasisakymų, prasidėjo „Protmūšis – beprotmūšis“ – viktorina, kurioje komandoms buvo pateikiami įdomūs, kartais šmaikštūs ir  susiję su biuro administratoriaus profesija klausimai, o ant stalų padėtos tam tikros priemonės, kuriomis galima buvo naudotis, kaip užuominomis, kad teisingai atsakyti į klausimus.

Viktorinoje “Protmūšis – beprotmūšis“ dalyvavo dvi žaidėjų komandos: 23-BA.1 grupės merginų trio, pavadinimu „Devyndarbės“ ir jungtinė 23-BA.1/BAT.2 grupės merginų komanda, pasivadinusi „Protonai“.

Daugumai susirinkusiųjų buvo įdomu, kodėl šios, 3 turų, kurių kiekviename buvo po 6 klausimus, viktorinos pavadinime yra žodis „beprotmūšis“? Šio dalyko paaiškinimas toks: pagrindinis renginio tikslas – teisingai atsakyti į klausimą, kartais naudojantis visai ne protu ir logika, bet pateiktomis priemonėmis ir užuominomis. Čia beveik nebuvo reikalingos kokios nors ypatingos teorinės ar praktinės žinios, čia svarbiausi buvo nuovokumas ir greitis.

Abi komandos puikiai tvarkėsi su užduotimis ir, atsakant į klausimus, pateikė ne tik logiškų, bet ir šmaikščių ar net beprotiškų atsakymų, tačiau viena komanda, vis tik, buvo kiek nuovokesnė už kitą: viktoriną nedideliu skirtumu (12 – 14) laimėjo komanda „Protonai“.

Renginio metu nebuvo įmanoma nepastebėti dekoracijų – šmaikščių, nuotaiką keliančių iliustracijų, nuostabios lauko gėlių puokštės ir skoningai išdėliotų knygų, kurios po renginio buvo padovanotos mokymo įstaigai (už šią galimybę dėkojame dosniam rėmėjui - įmonei „Technopolis“ bei jos atstovei Justinai Bagušinskaitei).

Viktorinai pasibaigus, jos vedėja dalyvių komandas apdovanojo sertifikatais, pirmos vietos medaliais ir Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės skyriaus „Jungtis“ tušinukais, bei visos grupės vardu padėkojo TECHIN centro administracijai už galimybę surenti renginį ir visokeriopą palaikymą.

Renginį vainikavo jį vedusios, 23-BA.1/BAT.2 jungtinės grupės mokinės Justinos Ulevič mamos, Snieguolės Maliavskajos, sveikinimo ir padėkos žodis: užsienyje gyvenanti, į renginį atvykusi viešnia džiaugėsi šaunia atmosfera, bendryste, teigiamomis emocijomis, organizatoriams suteiktomis saviraiškos galimybėmis bei puikiu renginio išpildymu.

23-BA.1/BAT.2 grupių merginos - renginio organizatorės - dėkoja 23-BA.1 grupės merginoms už laiką, skirtą sudalyvauti viktorinoje „Protmūšis – beprotmūšis“, bei visiems, į renginį atvykusiems, svečiams.

Renginio vadovė Justina Ulevič dėkoja 23-BA.1/BAT.2 grupių merginoms - už įdėtą darbą, visas pastangas, pagalbą, palaikymą, pasitikėjimą ir atsidavimą, organizuojant viktoriną, o už pasiektus, įgyvendintus tikslus nuoširdi padėka skambėjo mokytojai V. Puodžiukienei.
 
 
23-BA.1/BAT.2  grupės mokinė Justina Ulevič