Naujienos

Rugsėjo 1 d. šventėje – naujos pažintys ir gimnazistų šypsenos

2022 09 05

Šie nauji mokslo metai mokymo centrui yra ypatingi, ne tik gausiu  gimnazistų priėmimu, bet ir nauju pavadinimu ir padidėjusia komanda – nuo rugsėjo pirmosios veiklą pradėjo viešoji įstaiga Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras (TECHIN) – šiuolaikinė inžinerinio ir IT profilio mokymo įstaiga, kuri įsteigta sujungus Vilniaus technologijų mokymo centrą ir Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centrą.

TECHIN – Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centro darbuotojus su mokslo ir žinių diena atvyko pasveikinti naujas mokymo centro direktorius Mindaugas Černius.

Jo teigimu, susivienydami suburiame stiprų savo srities profesionalų būrį ir tampame viena stipria komanda. Mokymo centro darbuotojams jis linkėjo „Sėkmingų mokslo metų ir gražių darbų kartu auginant būsimuosius ateities profesionalus”.

0001_received_5459663967482426_1662368190-bceda7c1ec75f76b7bd7b5b9e292c806.jpeg
Mokslo metų pradžios renginyje susitikdamas su gimnazistais, ką tik įstojusiais į mokymo programas po 10 klasės ir tais, kurie jau  baigė 12 klasių Direktorius Mindaugas Černius įteikė atestatus mokiniams sėkmingai išlaikiusiems 12 klasės brandos egzaminus ir palinkėjo sėkmingų likusių mokslų iki profesijos egzaminų.

Šventė buvo šilta ir kupina šypsenų bei juoko. Nauji mokiniai susipažino su savo grupės vadovais bei bendrojo lavinimo ir profesijos mokytojais, gavo naudingų patarimų bei nusiteikė kūrybingiems ir naujų patirčių kupiniems mokslo metams!