Naujienos

Sektoriniuose centruose – mokiniai iš Alytaus

2019 05 15
Energetikos sektoriniame praktinio mokymo centre mokymai yra vykdomi ne tik Vilniaus technologijų mokymo centro mokiniams, bet ir kitų švietimo įstaigų mokiniams. Gegužės 9 d. praktinio mokymo bazėse viešėjo inžinerinių mokymo programų mokiniai iš Alytaus profesinio rengimo centro.
 
Iš Alytaus atvykusius mokinius pasitiko profesijos mokytojas Algirdas Gaidys. Pedagogas organizavo praktinius mokymus pagal elektros įrenginių elektromechaniko ir metalo apdirbimo staklininko programas. Tarp Vilniaus technologijų mokymo centro pedagogų ir kolegų iš Alytaus, atlydėjusių mokinius, vyko ir patirčių pasidalijimo sesija.

0001_alytus-2-of-3_1557901458-45771de7ac9aacc829fbfff85a59b3fe.JPG
Vilniaus technologijų mokymo centre sektoriniai praktinio mokymo centrai: Energetikos ir Inžinerinės pramonės – iškilmingai buvo atidaryti 2014 m. Modernia įranga ir mokymo stendais aprūpintos praktinio mokymo bazės pasitarnauja ne tik mokymo centro mokinių mokymo procese, bet yra atviros ir kitų aukštojo mokslo, profesinio mokymo ir bendrojo ugdymo mokyklų reikmėms bei verslo įmonių darbuotojų kvalifikacijos tobulinimui.