Naujienos

Suplanuotos veiklos projekte „Web2.0“ ir asinchroninio mokymo priemonių naudojimas nuotoliniame mokyme“

2021 10 12

Tarptautinės veiklos įgauna pagreitį. Spalio 1 d. susitiko Erasmus +  strateginių partnerysčių projekto „Web2.0“ ir asinchroninio mokymo priemonių naudojimas nuotoliniame mokyme  (The Use of Web2.0 and Asynchronous Education Tools in Distance Education (TiDE) partneriai.

Jungtinės Karalystės koordinuojamas, drauge su Turkija, Slovėnija, Portugalija bei Lietuva, projektas siekia į švietimą integruoti mokinių naudojamas technologijas, pagerinti nuotolinio mokymo veiksmingumą sumažinant jo neigiamus efektus.
 
Nuotoliniame planavimo susitikime prisiminti projekto tikslai, atnaujinti pradėtų įgyvendinti veiklų statusai, patikslintas veiklų planas, aptarti sunkumai su kuriais susiduriama.

Pirmajam projekto intelektiniam produktui – tinklapiui, vadovaujantis Vilniaus technologijų mokymo centras pristatė tinklapio funkcionalumo ir vizualumo planus ir jau nuveiktus darbus. Planavimo susitikime Vilniaus technologijų mokymo centrui atstovavo Plėtros skyriasu vedėja Milena Puchova ir Projektų vadovė Vytautė Vasiliauskienė.

0001_fb-vtmc-post-3_1634024946-853804252b3ce4fbcba1b762d46fd2ac.jpg

Pagal numatytą planą partneriai gyvame susitikime gruodžio mėnesį nagrinės projekto įgyvendinimo ir artimiausių tikslų siekimo klausimus.
 
Per dvejus metus projektu siekiama:
  • į švietimą ir mokymą integruoti mokinių naudojamas technologijas ;
  • teikti kokybišką ir efektyvų švietimą nuotoliniame mokyme, būti akyviems mokytojams ir mokiniams bei efektyviai naudoti skirtingus web2.0 ir asinchroninius įrankius;
  • pagerinti nuotolinio mokymo veiksmingumą sumažinant jo neigiamus efektus.
  • Įgyvendinus projekte veiklas numatoma, kad bus prisidėta prie veiksmingesnio ir efektyvesnio nuotolinio mokymosi, prisidedat prie mokytojų tobulėjimo asmeninėse ir profesinėse srityse nuotolinio mokymo procese, kuo veiksmingiau ir efektyviau prisidėta prie nuotolinio mokymosi naudos mokiniams, prisidėti prie projekto partnerių gebėjimų nuotoliniame mokyme.
 
Taip pat projekto metu numatyta sukurti:
 
  • Web2.0 įrankių vadovą
  • Asinchroninio mokymo ir įrankių vadovą;
  • Projekto tinklapį;
Sukurti vadovai ir tinklapis bus išversti į penkias užsienio kalbas.